Mini spot w Poznaniu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Boodzik » czwartek, 14 czerwca 2012, 20:48

Właśnie....daj znać co i jak :)
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez edzio013 » piątek, 15 czerwca 2012, 05:54

Może tak jak ostatnio - stacja Stęszew o jakiejś tam godzinie ?
edzio013
 

Postprzez Boodzik » piątek, 15 czerwca 2012, 21:20

Ja niestety z przyczyn ode mnie niezależnych jutro odpadam....Edzio kiedy foty z ostatniego wypadu?
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez edzio013 » sobota, 16 czerwca 2012, 05:34

Foty bedą jakoś na czasie :D jeszcze sam ich nie mam ;p
edzio013
 

Postprzez sewo » niedziela, 17 czerwca 2012, 00:16

https://picasaweb.google.com/1069191310 ... directlink

Miło było poznać i liczę na możliwość porobienia wam fotek w ruchu ;) Pzdr
sewo
 

Postprzez Boodzik » niedziela, 17 czerwca 2012, 11:11

Fajnie...dzięki :)
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » niedziela, 17 czerwca 2012, 20:33

Witam:) ten weekend niestety mi wypadł...ale fajnie bedzie z Wami wszystkimi polatac:) mysle, ze w kolejny weekend zrobimy sobie fajną traske - zapodam jeszcze temat na moim drugim forum zeby byla wieksza grupa:) A i chcialbym dodac ze koncowe foty sa juz nieaktualne:D wydech naprawiony !! :) ( 8107737 to moj numer gg )

[ Dodano: 29-06-12, 22:52 ]
ktos sie pisze na polatnko weekendowe?:)
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez Boodzik » wtorek, 3 lipca 2012, 15:59

Ktoś ma ochotę dzisiaj na rundkę po wsi i okolicy? czy znowu wszyscy wymiękają ;)
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » czwartek, 28 lutego 2013, 22:53

Witajcie,
Kiedy zaczynamy oficjalnie sezon,

Planujemy jakiś spocik?
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez kojak83 » piątek, 1 marca 2013, 05:05

Mnie pasują przede wszystkim weekendy. Zobaczymy ilu będzie chętnych i zaczniemy myśleć o terminie.
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez max_kom » piątek, 1 marca 2013, 09:10

no powoli trzeba się szykować - slawekd, u Ciebie będzie spocik z debiutem ;) - chętnie obejrzę to cacuszko
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » czwartek, 11 kwietnia 2013, 18:20

Widze Poznań budzi sie do zycia nie licząc kolegi kojak83 który nie zapadł w zimowy sen,
myślę że możemy pomyśleć o spocie...
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez kojak83 » czwartek, 11 kwietnia 2013, 19:18

Prognozy na weekend są obiecujące. Ja jestem chętny. W sobotę w Poznaniu na stadionie jest rozpoczęcie sezonu ale ja osobiście preferuję kameralny spocik oraz przejażdżkę.
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez slawekd » czwartek, 11 kwietnia 2013, 20:44

kojak83, W niedzeile wybieram sie na Częstochowe
ale w sobote termin otwarty, jestem za

no to jest nas 2, byle tak dalej
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez max_kom » czwartek, 11 kwietnia 2013, 21:20

no ja też będę się mógł pojawić, ale nie wiem jeszcze dokłądnie o której
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kojak83 » piątek, 12 kwietnia 2013, 07:52

To może ogarnijmy najpierw miejsce :) Widziałem, że jeden ze spotów był u mnie w Swarzędzu koło McDonalda. Może być to miejsce lub np. przy M1?
Godzina jak dla mnie obojętna, dostosuję się.
Nikt więcej z Poznania i okolic nie wyciągnął jeszcze moto z garażu?
Ostatnio edytowano piątek, 12 kwietnia 2013, 07:52 przez kojak83, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez kojak83 » sobota, 13 kwietnia 2013, 08:21

To jak, będzie coś z tego czy nie?
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez Boodzik » niedziela, 14 kwietnia 2013, 12:01

Hej...Ja na godzinkę może dwie bym chętnie się dziś spotkał :)
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kojak83 » sobota, 20 kwietnia 2013, 12:48

Jakby ktoś chciał polatać to dzis spotykamy się ok 16 w Poznaniu na stacji BP przy Ul. Rolnej. Będę ja i Zukowaty. W razie czego kontakt do mnie jest w dziale "kontakty" :)
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez Zukowaty » sobota, 20 kwietnia 2013, 21:20

kojak83 napisał(a):Jakby ktoś chciał polatać to dzis spotykamy się ok 16 w Poznaniu na stacji BP przy Ul. Rolnej. Będę ja i Zukowaty. W razie czego kontakt do mnie jest w dziale "kontakty" :)


Byliśmy, pogadaliśmy, polataliśmy ;) Mam nadzieję że następnym razem uda się zorganizować większą ekipę
Obrazek
Avatar użytkownika
Zukowaty
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 4 października 2009, 20:37
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości