TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Gof » piątek, 6 lipca 2012, 20:32
Jutro lecimy nad wode prawdopodobnie do Wieliszewa, jakby ktos chcial sie dolaczyc to bedziemy o 11:45 na bp na Modlinskiej w Wawie (to jest to bp z mcdonaldem, niedaleko grota). Start pewnie po 12. Tel do mnie 729154400.
-
Gof
-
przez Budzik » piątek, 6 lipca 2012, 21:22
Gof, ech ja pewnie jutro bede mial moto do odbioru dopiero

Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
-

Budzik
-
- Posty: 3270
- Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
- Lokalizacja: Wwa
przez Gof » piątek, 6 lipca 2012, 21:30
To wez moto od niunka, jak go ladnie poprosisz to ci moze pozyczy

-
Gof
-
przez Budzik » piątek, 6 lipca 2012, 21:34
a z młodą to kto posiedzi?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
-

Budzik
-
- Posty: 3270
- Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
- Lokalizacja: Wwa
przez Gof » piątek, 6 lipca 2012, 21:48
Moge ci pozyczyc pajaczka, przypniesz i bedzie atrakcja

-
Gof
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość