pegaz napisał(a):A fotorelacja gdzie?
Będzie w swoim czasie. Zdjęcia robił SCH Marcin. Tydzień go nie będzie, więc wrzuci po powrocie. Ja mam trochę materiału video. Jak znajdę czas, to coś pomontuję i też wrzucę.
pegaz napisał(a):A fotorelacja gdzie?


unio napisał(a):Ktoś mi włozył jakąś kartkę że jest takie forum GSXFa
mizzar napisał(a):Obstawiam, że nie zrobili ani jednego zdjęcia:D
lewmichal napisał(a):Najpierw postój i sielanka nad jeziorem, potem ulewa i jej efekty na trasie, co bardzo spowolniło jazdę


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości