Trójmiasto i okolice

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Trójmiasto i okolice

Postprzez Banshee » poniedziałek, 9 lipca 2012, 21:39

Jest kotś na forum z oklicy 3-city?lub samego 3Miast?
Banshee
 

Postprzez adasko28 » niedziela, 5 sierpnia 2012, 20:34

jestem :)
Avatar użytkownika
adasko28
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 4 sierpnia 2011, 22:13
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 7 sierpnia 2012, 13:57

Byłem
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez zolwik » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:21

biedron napisał(a):Byłem

adasko28 napisał(a):jestem :)


będę

:lol:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Calvados » czwartek, 9 sierpnia 2012, 09:58

Ciągle jestem :P
[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*
Avatar użytkownika
Calvados
 
Posty: 53
Dołączył(a): środa, 11 kwietnia 2012, 23:45
Lokalizacja: 3miasto

Postprzez tosca303 » środa, 15 sierpnia 2012, 23:39

planuje ;) wypad do troj miasta za dwa tygodnie bede wiedzial cos blizej terminu ;P ktos yb wyjechal bo samemu to nudno szczerze mowiac;P
tosca303
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 01:51
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości