Msza zaczyna się o 16:00 więc jest czas na trzeźwienie po piątq
Wydarzenie jest zrobione również na fb https://www.facebook.com/events/3471140 ... l_activity
Dla każdego znajdzie się również jakiś drobny % upominek
Zapraszam serdecznie i Pozdrawiam
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość