Zakończenie sezonu.

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zakończenie sezonu.

Postprzez ch3st3r3k » środa, 5 września 2012, 16:03

Witam wpadłem na taki pomysł żeby przy okazji jakże niechcianego przez nas końcu sezonu który lada chwila nastąpi zorganizować taki jedno dniowy zlocik naszego forum. Oczywiscie wiadomo że cieżko będzie niektórym przyjechać z racji km jakie dzielą nasze miasta na jeden dzien. Ja osobiście jestem z województwa mazowieckiego wiec proponuje wszystkim którzy sa lub będą na mazowszu o wypowiedzenie się na ten temat, nie przekreślam oczywiscie osob z pomorza czy tez innych rejonów , ale podchodzę racjonalnie do sprawy jeżeli uda nam się wybrać miejsce to każdy jest mile widziany, nie przewiduje jakiś zbiórek pieniędzy tylko raczej spotkanie plus przejechanie się jakas traską pogaduchy kto zgłodnieje to jakies jedzonko po trasie i tyle. Proponuje np ostatnią niedziele września lub też tydzień wcześniej, dlaczego niedziela? Często zdarza się ze jednak ktoś w soboty pracuje a wiadomo ze to juz trzeba poświecic czas od samego rana do wieczora:). Chętne osoby proszę o wypowiedzenie się w tym temacie podanie swoich propozycji na miejsce spotkania nastepnie przejechania sie i oczywiscie wyrazić chęć udziału w czymś takim żeby było wiadomo czy warto się organizować.
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez czeslaw » środa, 5 września 2012, 16:15

A nie lepiej było by np zjechać sie w sobote popołudniu i gdzieś pod namiotem ? może więcej osób by się zjechało i chyba przy bro ciekawiej sie siedzi :) ja w sumie jak by jeszcze ktoś jechał z okolic chetnie bym sie wybrał :)
czeslaw
 
Posty: 160
Dołączył(a): piątek, 24 sierpnia 2012, 08:12
Lokalizacja: Tuchola

Postprzez ch3st3r3k » środa, 5 września 2012, 16:20

Dla mnie spoko ja koncze prace w sobote o 14 jestem wstanie jechac nawet bardzo daleko do wieczora sie dojedzie tylko trzeba zebrac chetnych. Pomysł masz bardzo fajny wtedy jakis grill ognisko spoko spoko podoba mi sie:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez ogórek » środa, 5 września 2012, 16:30

pomysł mi się podoba ,tylko pod namiot pod koniec września chyba trochę zimno w nocy. :P
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ch3st3r3k » środa, 5 września 2012, 16:36

o to bym sie nie martwil:D opcja namiot to tylko propozycja po to jest temat zeby wspolnie wybrac najlepsza opcje:). Jak nie na zakonczenie sezony to na rozpoczecie bedzie mozna zrobic wypad z namiotem:)
Ostatnio edytowano środa, 5 września 2012, 16:38 przez ch3st3r3k, łącznie edytowano 1 raz
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez Budzik » środa, 5 września 2012, 17:44

ogórek, przeciez bedziesz mial plyn rozgrzewajacy takze o co sie martwisz;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ogórek » środa, 5 września 2012, 18:36

SPOKO jeśli płyny będą to i ja będę heeeeeeeee.Ale poważnie fajny pomysł żeby tylko wypalił. :lol:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Budzik » środa, 5 września 2012, 19:11

ogórek napisał(a): żeby tylko wypalił.


i tego sie obawaim, kazy chetny jak zwykle, napalony i wgl, a w dniu wyjazdy zostana 3 osoby jak zwykle
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ogórek » środa, 5 września 2012, 19:35

miejmy nadzieje że teraz będzie inaczej.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ch3st3r3k » środa, 5 września 2012, 19:42

jak sie zepieniemy to i pojedziemy:):D naprawde nie trzeba sie napalac na spanie pod namiotem wystarczy wypad duza fajna ekipa na caly dzien na motorach :), a na picie to juz mozna w barze sie spotkac w zime:D
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez ogórek » środa, 5 września 2012, 19:46

też wydaje mi się że jednak jednio dniowy wypad jest bardziej realny,bez namiotów i gorzałki będzie ok.spotkamy się pogadamy ITP.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ch3st3r3k » środa, 5 września 2012, 19:50

nawet jak kazdy sie zgodzi mozna trzasnac naprawde jakas fajna traske cos zobaczyc w jakims fajnym miejscu sie zatrzymac na pogaduchy nigdzie sie nie bedziemy spieszyli czekamy na chętnych caly czas:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez ogórek » środa, 5 września 2012, 20:06

ja jestem chętny tylko gdzie :?:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez KR-Ociec » środa, 5 września 2012, 20:20

Wszystko zależy od km :(
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Tymon » środa, 5 września 2012, 20:25

KR-Ociec, No właśnie my z południa :P
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez KR-Ociec » środa, 5 września 2012, 20:52

Tymon, - zawsze możesz wbić na Dębowiec, jak zwykle i w tym roku:

Obrazek

Podkarpackie 2 Kółka tam już mają rezerwację :D
A tymczasem zapraszam na Honda Moto-Party do Dębicy 9.IX.2012 - najbliższa niedziela:

HONDA Mega Zlot - Dębica

To co, do zobaczenia ?
Ostatnio edytowano środa, 5 września 2012, 20:59 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez slawekd » środa, 5 września 2012, 20:59

Ja jestem chetny, pytanie gdzie i kiedy (ile km)
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez arkadiusz » środa, 5 września 2012, 21:12

Ja też byłbym chętny .Odnośnie terminu i lokalizacji najlepiej podać propozycje i zrobić głosowanie takie jest moje zdanie.
Ostatnio edytowano środa, 5 września 2012, 21:15 przez arkadiusz, łącznie edytowano 1 raz
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin

Postprzez slawekd » środa, 5 września 2012, 21:30

proponuje zebrac chetnych i ustalic mniejwiecej na srodku, alu mala objazdowke i zbierac sie po drodze.
ktos musi to zorganizować, pokierować. chetni???
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez ch3st3r3k » środa, 5 września 2012, 22:31

organizatorem najlepszym nie jestem ale wydaje mi sie ze musimy poczekac na wszystkich niech sie zdeklaruja ja mam w pracy bardzo duzo wolnego moge poukladac wszystkich poczawszy od warszawy az do osoby ktora jest najdalej i ustalic z wasza pomoca trase gdzie bedziemy zabierac kolejne osoby i wspolnie ustalimy jakies miejsce bo pewnie ktos zna fajne miejscowki np jakies miejsca ogniskowe w jakims ładnym miejscu:). Proponuje ustalic termin do 16.09.2012 i wszystkie osoby zdecydowane niech napisza tutaj oficalnie ze jada wtedy jestesmy w stanie zrobic trase i wszystko inne ustalic termin ja proponuje 30.09 niedziela z racji ze nie wiadomo gdzie to niech kazdy kto bedzie sie decydowal zarezerwuje tak naprawde caly dzien od rana:). Co wy na to?
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość