Koniec lata, trza polatać !!!

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Koniec lata, trza polatać !!!

Postprzez Majkelo » wtorek, 11 września 2012, 08:30

Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Majkelo » wtorek, 11 września 2012, 09:00

Scenario 1: Wypad do Warki na kiełbaskę - na jednej z knajpek na Wareckim rynku
Scenario 2: Wylot na Leionowo, Zegrze etc...

Start spod kol. Zygmunta o 19 12.09.2012.
Kto sie pisze ?
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez magwojtek » wtorek, 11 września 2012, 14:43

ja sie pisze np.
magwojtek
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 11 czerwca 2012, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ch3st3r3k » wtorek, 11 września 2012, 14:46

fajny pomysł ale ja to tylko weekend niedziela na takie rzeczy:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości