Szlakiem Pegaza. 06.10.2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Szlakiem Pegaza. 06.10.2012

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 1 października 2012, 07:40

Panowie i Panie... wprowadzam lekka zmiane co do propozycji przedstawionej wczesniej.

Otoz dnia 6.10.12 odbywa sie w Starej Iwicznej Msza Swieta w intencji poleglych motocyklistow. Jest to wydarzenie dedykowane motocyklistom i przez nich organizowane.

Proponuje abysmy wzieli udzial. Rozmawialem z organizatorem i przekazalem mu godnosc Pegaza, aby Masz byla rowniez w jego intencji.
Mizzar zabiera Agate na ww. Msze (samochodem) i rewelacyjnie bedzie jesli pojedziemy w kolumnie wszyscy razem.
Po Mszy, w zaleznosci od samopoczucia Agaty, jak rowniez warunkow pogodowych, proponuje przejechanie trasy ktora czesto Pegaz latal na swobodne przejazdzki (Wawa-Stare Babice-Leszno-Nowy Dwor-Wawa).

Ponizej szczegoly spotkania:

- miejsce spotkania w Wawie: Stacja Statoil (przy KFC) przy skrzyzowaniu Poleczki z Pulawska. Godzina: 11:00
- start: 11:15 (MAX!)
- dojazd do Starej Iwicznej na godz. 12:00. Parafia Rzymskokatlicka p.w. Zesłania Ducha Świętego. Stara Iwiczna, ul. Słoneczna 7/9 05-500 Piaseczno.

Po tym, jak wspomnialem wczesniej w zaleznosci od samopoczucia Agaty oraz pogody (jesli b. niska temp. i deszcz to ja sie nie wybiore dalej - opony w oplakanym stanie :/), pojedziemy trasa 'Pegaza'.

Prosze o info kto z Was bedzie.

Kontakt do mnie dla 'zagubionych w akcji' w razie czego: 532-350-104 .
Ostatnio edytowano poniedziałek, 1 października 2012, 15:19 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez Budzik » poniedziałek, 1 października 2012, 07:59

jak bede mial paliwo w zbiorniku i z kim zostawic małą to pewnie się przejedziemy, chyba ze wybiore sie solo
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » poniedziałek, 1 października 2012, 10:42

Nie deklaruję się na 100% ale postaram się być.
Gof
 

Postprzez moro99 » poniedziałek, 1 października 2012, 14:33

Tomek cos odpowiedział ? Wie ?
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez vooodooster » poniedziałek, 1 października 2012, 15:14

Tasman tak jak rozmawialismy dzisiaj ja bede na 100%
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez RAV » poniedziałek, 1 października 2012, 17:02

Również będę.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez ogórek » poniedziałek, 1 października 2012, 17:23

będę i ja.do zobaczyska.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez slawekd » poniedziałek, 1 października 2012, 19:06

W zależności od pogody ale postaram się przykulać (sam lub z Teską). jesli dam rade to na miejsce spotkania lub bezpośrednio do Piaseczna.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez ch3st3r3k » wtorek, 2 października 2012, 14:03

jak nie bede musial kiblować w szkole i bede na moto w szkole to podjade:) szkole mam na jagielonskiej wiec jakos bede musial sie odnaleść w warszawie dokladnie WSCIL wiec jak ktos z jadacyh wie to moze pomoze wrazie co:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez TasmaN » wtorek, 2 października 2012, 14:36

ch3st3r3k napisał(a):jak nie bede musial kiblować w szkole i bede na moto w szkole to podjade:) szkole mam na jagielonskiej wiec jakos bede musial sie odnaleść w warszawie dokladnie WSCIL wiec jak ktos z jadacyh wie to moze pomoze wrazie co:)


ja z Voodoo i Budzik bedziemy z Tarchomina startowac wiec to jest zaraz obok. Mozemy sie umowic po drodze (wyslij mi swoj kom na PW).
TasmaN
 

Postprzez Budzik » wtorek, 2 października 2012, 20:06

no to klops, ja pracuje w sobote 8-16 :<
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » wtorek, 2 października 2012, 21:13

to się zamień z kimś na zmiany :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez arkadiusz » wtorek, 2 października 2012, 21:20

Miałem w planach wypad sobotę do Starej Iwicznej jest to zaszczytny cel aby pomodlić się w intencji poległych motocyklistów.Jeżeli tylko nie będzie padało to jadę na 100% .Fajnie by było gdyby ktoś jeszcze dołączył z Lublina.
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin

Postprzez moro99 » wtorek, 2 października 2012, 21:28

z Lewym pogadaj. Mysle ze podskoczy
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez lewmichal » środa, 3 października 2012, 08:07

Chętnie bym pojechał gdyby nie odgórnie narzucone sobotnie obowiązki :/
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez vooodooster » środa, 3 października 2012, 08:24

Sprawdzalem pogode na soboto wedlug ichtiologow grzebologow homeopatow czytania z wnetrznosci ryby ( sandacz) i zucanych kosci wypadlo mi ze nie bedzie padac i ze bedzie miedzy 15-18 stopni wiec wydaje mi sie ze mozemy spokojnie sie juz szykowac.Pozdrawiam all
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez TasmaN » środa, 3 października 2012, 13:34

ten sandacz mnie przekonuje, moze nawet w dzinsach polece ;) do soboty :)
TasmaN
 

Postprzez moro99 » czwartek, 4 października 2012, 17:51

czyli jak ?
Wszystko zapiete i jedziemy ?

"- miejsce spotkania w Wawie: Stacja Statoil (przy KFC) przy skrzyzowaniu Poleczki z Pulawska. Godzina: 11:00"
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » czwartek, 4 października 2012, 18:24

hmmm no nie wiem, może będzie padać ? albo benzyny mi zabraknie ? i i i oponę mam kwadratową, a może będę miał kaca ? a może ..... a może po prostu czas ruszyć D***ę z fotela :P

Tak jak pisałem wcześniej jestem na 100%, może być +30st, może lać jak z cebra, może wiać halny (jak to w okolicach ursynowa bywa), ja będę. Jak będzie lało to pojadę nieco wolniej, zabraknie mi benzyny to przyjadę na moto żony :P a jak w piątek "przybaluję" to . . . . . . . . . to znów będę miał kaca :D ale jadę !
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez ogórek » czwartek, 4 października 2012, 18:46

karwasz twarz, gdzie to KFC.może jakoś trawie.jak coś poczekajcie na mnie. :P
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości