ZiGi napisał(a):Panowie latacie po śniegu? Czy w Wawie nie pada?

RAV napisał(a):%*&&%**%*maćqrwapierdolonamotherfuckingintheassholeworldyeahbunnywkakaosqrwysyńskiczowatywchujzasrany&%$#^%&%#$^$%@^ śnieg !!!!!

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości