przez Gof » wtorek, 30 października 2012, 20:48
No było...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hC7E_CrWEC8[/youtube]
Teraz zapowiada się powtórka z rozrywki, byłem raz w robocie puchą i stwierdziłem że nigdy więcej, tam nie ma po prostu miejsca żeby zaparkować, zresztą po tym cudownym mieście w godzinach szczytu daje się jeździć tylko na moto...
Ale teraz mam już odruch używania w takich warunkach tylnego hamulca, wtedy odruchowo dotknąłem przedniego i nie mogło się to skończyć inaczej (na filmie nie widać, ale tam był lekki zakręt, a sam zjazd szedł w dół)

Ostatnio edytowano wtorek, 30 października 2012, 20:52 przez Gof, łącznie edytowano 3 razy