RAV napisał(a):ale ja nie zorganizuję tego spotkania. Dlaczego ? bo zrobiłem poprzednie i jak zobaczyłem rachunek do zapłaty, stwierdziłem że na kolejną organizację to mnie nie stać. Choć nie podałem Budzikowi powodu, zrozumiał że nie będę organizatorem kolejnego takiego spotkania
Rav, tu mam pytanie i prosbe...
Pytanie: dlaczego w takim razie nie poruszales tej sprawy publicznie? Budzik wie(chociaz go nie bylo), Ty wiesz... i nic wiecej z tego nie wynika
Troche to wyglada tak ze jeden poskarzyl sie drugiemu a potem obaj wkurwieni przyszli na forum
Prosba: poniewaz nie bylem na poprzednim spotkaniu od poczatku, nie wiem co sie dokladnie stalo i na koniec nie chcieliscie mi powiedziec ;p Wyjasnijmy to jutro i dojdzmy do porozumienia.


