przez Cygi » niedziela, 23 grudnia 2012, 05:31
najwazniejsze ze doszło do balangi

chciałoby sie zeby tak cała banda z forum sie zjechała ale to takie realne jak koniec swiata w 21.12.12

Trzeba sie cieszyc z tego co sie ma

Fajne foteczki- liczy sie organizacja i zapał

Wesołych Swiat i Nowego Roku coby sie działo lepiej

"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. "
MZ 251=>
GSX600F=>GSX-
R 750=>
FZ8 Fazer