forumowy opłatek

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez TasmaN » niedziela, 23 grudnia 2012, 02:07

Gof napisał(a):Obrazek


ale mam kurwiki w oczach :D

dzieki wszystkim za spotkanie :)
TasmaN
 

Postprzez Cygi » niedziela, 23 grudnia 2012, 05:31

najwazniejsze ze doszło do balangi :) chciałoby sie zeby tak cała banda z forum sie zjechała ale to takie realne jak koniec swiata w 21.12.12 :D Trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :) Fajne foteczki- liczy sie organizacja i zapał :) Wesołych Swiat i Nowego Roku coby sie działo lepiej :D
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez cookieman » niedziela, 23 grudnia 2012, 15:02

zniszczyła mnie w drodze powrotnej ta żurawinowa flaszka
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Gof » niedziela, 23 grudnia 2012, 15:05

:D :D :D
Gof
 

Postprzez cookieman » niedziela, 23 grudnia 2012, 22:55

gof mam twoją fotkej jak znajde kabelek do telefonu to wrzuce hehe
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Rychu » poniedziałek, 24 grudnia 2012, 13:03

Kurcze szkoda, że nie udało mi się wpaść;/ Może następnym razem! Wesołych Świat
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości