Wakacyjna wyprawa nad Balaton

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wakacyjna wyprawa nad Balaton

Postprzez bubiool » czwartek, 27 grudnia 2012, 14:07

Witam serdecznie. Planuje ze znajomym jechać na początku lipca na Węgry a dokładniej nad Balaton. Fakt że do wakacji jeszcze masę czasu ale poinformować nie zaszkodzi.
Trasę planujemy 5 - 6 dniową.
W pierwszy dzień dojechalibyśmy na Słowację i tam udalibyśmy się na źródła termalne. W drugi dzień natomiast już na Węgry - Balaton. Tam kilka dni pobytu i powrót do Polski. Trasa w jedną stronę to ok 650 km Tak jak pisałem, jeszcze dużo czasu ale może akurat ktoś znajdzie chęć aby pojechać z nami w tę niesamowitą podróż ;)

Pozdrawiam użytkowników GSXF.PL :)
Avatar użytkownika
bubiool
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2012, 10:21
Lokalizacja: Olesno

Postprzez moro99 » czwartek, 27 grudnia 2012, 14:15

Chcialbym sie zapytac o wasze "predkosci przelotowe" :)
Moze i bylbym zainteresowany ale nie na darmo mam ksywe "Kpt Ślimak" :D
Ostatnio edytowano czwartek, 27 grudnia 2012, 14:42 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ogórek » czwartek, 27 grudnia 2012, 14:43

Ja z szwagrem też planujemy wypad na Węgry, lecz nie mamy jeszcze terminu itp.Kto wie może byśmy polecieli wspólnie.My planujemy noclegi pod namiotem a wy. :lol:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez bubiool » czwartek, 27 grudnia 2012, 16:24

Kapitanie Ślimak ;) Odnośnie prędkości przelotowych. Nie bez powodu przesiadłem się z prawie 150 konnego FZR na jajko ( A mało kto zmienia coś z większego na mniejsze) To już nie te czasy kiedy rajcowało mnie bycie "rakietą drogową" :) tak więc prędkość 90 - 110 km/h czyli przepisowo.
Ogórek, my też terminu dokładnego nie znamy i jest to kwestia do ugadania. Początek lipca to proponozycja ale jest to sprawa elastyczna. O noclegach nie myśleliśmy intensywnie ale pod namiotem spało się nie raz i było fajnie. No i motocykl przynajmniej pod samym nosem :)
Avatar użytkownika
bubiool
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2012, 10:21
Lokalizacja: Olesno

Postprzez Budzik » czwartek, 27 grudnia 2012, 18:04

bubiool napisał(a):tak więc prędkość 90 - 110 km/h czyli przepisowo.
dla kapitana slimaka to chyba za duzo :P

hmm gsxfem tez mozna byc rakieta drogowa, moze nie tak duza jak fzr ale myse ze niewiele mniejsza :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez moro99 » czwartek, 27 grudnia 2012, 21:33

dla kapitana slimaka to chyba za duzo

Bez przesady - jak przepisowo to dla mnie ok :P

bubiool, Czekam z niecierpliwoscia na dokladne dane :) - mam nadzieje ze przygarniecie zielonego :D
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez bubiool » piątek, 28 grudnia 2012, 03:29

Co se mamy nie przygarnąć? Pewnie że przygarniemy. No jak coś więcej będę wiedział za jakiś tam czas to ogłoszę wszem i wobec :)
Avatar użytkownika
bubiool
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2012, 10:21
Lokalizacja: Olesno


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości