znalezione w necie

Postprzez slawekd » niedziela, 20 stycznia 2013, 13:42

Dla mających mało miejsca w garażu

http://www.youtube.com/watch?v=GlEpavldr3U
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez blue angel » niedziela, 20 stycznia 2013, 14:02

:) świetny pomysł zwłaszcza ten mniejszy http://www.youtube.com/watch?v=uxmSEb-rvQk do mojego garażu idealny. Na razie zrobiłem coś a'la Park and move ale to jest też fajny pomysł
Jawa Babetta 28 / Romet Pony M301 / WSK 125 / Suzuki GSX 600F / Yamaya FJR 1300
Avatar użytkownika
blue angel
 
Posty: 264
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 17:41
Lokalizacja: Polska

Postprzez eddub » środa, 23 stycznia 2013, 00:04

eddub
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 8 kwietnia 2012, 10:54
Lokalizacja: Opalenica

Postprzez Budzik » środa, 23 stycznia 2013, 20:44

http://boli.blog.pl/ ciekawy blog ;]
Ostatnio edytowano środa, 23 stycznia 2013, 20:53 przez Budzik, łącznie edytowano 1 raz
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gregor » środa, 23 stycznia 2013, 21:02

Budzik jesteś wielki,że to znalazłeś :brawo:
W pewnym wieku mężczyzna staje przed dylematem:rozwieść się czy kupic motocykl?
Z moich doświadczeń wynika,że taniej jest kupić motocykl...
Avatar użytkownika
Gregor
 
Posty: 143
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 18:03
Lokalizacja: okolice Wrocławia

akcja serwisowa suzuki

Postprzez mariuha » piątek, 25 stycznia 2013, 20:10

mariuha
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 września 2010, 22:41
Lokalizacja: wielkopolska /opole

Postprzez Abek » piątek, 25 stycznia 2013, 20:20

Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 19:35

Powrócę do tematu I-wsza Pomoc:
:shock: :diabel: :brawo:

- http://motormania.com.pl/newsy/swiat/sz ... uktorkami/

Miłych wrażeń !!! :fuck2: :P
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez moro99 » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 20:05

KR-Ociec, nieto zebym sie czepial ale poniewaz siedze w KPP troche bardziej niz "normalny" czlowiek mam pare uwag
np: filmik 1
nie odchylamy glowy jedna reka tylko dwoma
Nie siedzimy okrakiem nad panna bo nie przylozymy dobrze sily
no i drugie chyba wazniejsze nie robimy RKO na kolezance z biustonoszem - niech jej peknie drut to zobaczycie jak fajnie sie wbija w cialo :)

reszty filmikow nie ogladalem ale wartosc merytoryczna ysle ze jest ierna.

Jesli bedzie ktos na zlocie kto bedzie chcial porozmawiac o KPP bedziemy mogli porozmawiac :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 stycznia 2013, 20:07 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Schummi » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 20:31

moro99 napisał(a):Jesli bedzie ktos na zlocie kto bedzie chcial porozmawiac o KPP bedziemy mogli porozmawiac

bardziej pewnie byś chciał, żeby któraś z uczestniczek była modelem do zaprezentowania :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez moro99 » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 20:35

[SCH]Marcin, Uwiez mi nie chcialbym, Od kwietnia bede prowadzic szkolenia na zlotach i eventach to mi zbrzydnie juz ogladanie kolezanek :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Schummi » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 20:53

moro99 napisał(a):to mi zbrzydnie juz ogladanie kolezanek

eeeee.... mówisz jak 80-cio letni dziadek :shock: w tym wieku to się chyba jeszcze nie powinno nudzić :roll:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 20:59

moro99, - nie patrz na film od strony fabuły tylko przekazu :P :D
A propos szkolenia:
"... to mi zbrzydnie juz ogladanie kolezanek :)..."
- nawet z rozpiętym biustonoszem ??? :shock: - jak piszesz, uwarunkowanie medyczne ! :P
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Schummi » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:01

a może zamiast koleżanek woli oglądać..... (może nie dostanę jakiejś wlepy :P) kolegów :oops: o zwierzątkach nie śmiem wspominać :roll:
powinniśmy się bać zlotu??? :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez moro99 » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:02

KR-Ociec, uwierz mi ze w przypadku "W" ostatnie o czym bedziesz myslal to lapanie za cycki.
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez moro99 » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:03

[SCH]Marcin, ja o waszych dewiacjach nie bede wspominac :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Gof » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:04

Sztuka Romeo i Julia w teatrze. Julia umiera. Romeo na to:
- Co ja mam teraz zrobić?!
Głos z sali:
- Pie*dol, póki ciepła!

Tak mi się skojarzyło ;)
Gof
 

Postprzez Schummi » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:07

Gof napisał(a):Tak mi się skojarzyło

ty to masz skojarzenia :shock: coraz bardziej się boję tego zlotu :granat:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:08

moro99 napisał(a):w przypadku "W" ostatnie o czym bedziesz myslal to lapanie za cycki.

Jeśli będzie "W" - TAK, masz rację - ale ja piszę o szkoleniu ... :P
A tam.... , "koleżanka" jako "model" .... :roll: :brawo:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Schummi » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:08

moro99 napisał(a):w przypadku "W" ostatnie o czym bedziesz myslal to lapanie za cycki.

wypadek wypadkiem ale szkolenie to inna historia :kiss:

[ Dodano: 28-01-13, 21:09 ]
KR-Ociec, :browar: za kompatybilne myślenie :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Linki...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości