Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...
przez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:17
Jesli chcielibyscie akcesoryjny tlumik IXIla to polecam zamowic bezposrednio w
www.rdmoto.cz .
Swego czasu obdzwonilem dealerow w Polsce i termin realizacji.... 2 miesiace.
W RDmoto, Martin porozumiewa sie po angielsku. Na dostawe czekalem 2 tygodnie. Cena wlacznie z przesylka (poczta albo kurier) LEDWO wyzsza niz w Polsce.
A u siebie zamontowalem taki:
http://www.ixil.com/HTML/images/GALLERY/XOVS.jpg
-
TasmaN
-
przez TasmaN » niedziela, 15 marca 2009, 19:17
cena ok. 1250 zl.
Montaz banalnie prosty - opaska mocujaca
Fajna sprawa jest bo w komplecie sa 2 dB killery:
opcja 1: cichy - zgodny z wymogami homologacji
opcja 2: sport - glosny
opcja 3: full - przelotowy
Probki dzwieku to dopiero na wiosne bo moto na razie rozebrane
-
TasmaN
-
przez firefox » wtorek, 24 marca 2009, 12:08
Ja znalazlem Twoj za 250 E gdzie na stronie na ktorej podales kosztowal ponad 300
-

firefox
-
- Posty: 2093
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
- Lokalizacja: Warszawa
przez ZiGi » wtorek, 24 marca 2009, 15:13
TasmaN napisał(a):Montaz banalnie prosty - opaska mocujaca
Probki dzwieku to dopiero na wiosne bo moto na razie rozebrane
No to może ja pożyczę na czas składania

ZiGi
Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa
Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
-

ZiGi
-
- Posty: 1161
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
- Lokalizacja: Dębe Wielkie
Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość