Kraków-Słowacja-Węgry fotki ;)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Kraków-Słowacja-Węgry fotki ;)

Postprzez Jarus » poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 17:13

http://picasaweb.google.pl/jarekacab/We ... nziYSioQE#

http://picasaweb.google.pl/jarekacab/WA ... mJsrLhhQE#

kilka fotek z mojej 4-dniowej traski, zrobilem ponad 800 km. Suzi nie zawiodla, raz tylko obroty swirowaly bo wegierskim paliwie. Spalanie jadac spokojnie 4,7 na Polskim paliwie, jadac spokojnie na Wegierskim prawie 7l/100km.
Jarus
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:27

Fajne fotki :D Fajna wyprawa.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Pit » wtorek, 11 sierpnia 2009, 19:26

Fajne fotki też tam byłem w ostatni weekend lipca nawet widziałem kilka moto na polskich blachach ogólnie fajne drogi można śmigać niestety puszką musiałem jechać :roll:
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez piotras120 » piątek, 2 października 2009, 19:53

fajowe fotki, w końcu Polak Węgier dwa bratanki :mrgreen:
piotras120
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron