Warszawa idzie na bro

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez moro99 » sobota, 9 lutego 2013, 14:05

ok podjade ok 19:20 pod senatorka :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez TasmaN » sobota, 9 lutego 2013, 16:16

bede na 100%

Tylko mnie przypilnujcie bo jade na takim wkurwie od rana zebym dzis nie zajebal jakiemus emo-gejowi na miescie :/
Ostatnio edytowano sobota, 9 lutego 2013, 16:17 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez Abek » sobota, 9 lutego 2013, 16:30

TasmaN, melisę sobie chlapnij :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez TasmaN » sobota, 9 lutego 2013, 16:33

Abek napisał(a):TasmaN, melisę sobie chlapnij :)


juz dwie wypilem :/ :O :D
TasmaN
 

Postprzez moro99 » sobota, 9 lutego 2013, 16:44

TasmaN, to moze ciebie pobudzic trzeba :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez TasmaN » sobota, 9 lutego 2013, 16:58

moro99 napisał(a):TasmaN, to moze ciebie pobudzic trzeba :P


oj moro, az mi ciarki przeszly po plecach :oops: :D co kombinujesz? :D
TasmaN
 

Postprzez moro99 » sobota, 9 lutego 2013, 17:00

TasmaN, Zobaczysz :diabel: juz ja ci cisnienie podniesc moge :P
Ostatnio edytowano sobota, 9 lutego 2013, 17:00 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Gof » sobota, 9 lutego 2013, 19:10

My to mamy farta.

Obrazek
Gof
 

Postprzez Gof » sobota, 9 lutego 2013, 19:46

Jestesmy w pekinie naprzeciwko senatorka, w razie czego 729154400
Gof
 

Postprzez Gof » niedziela, 10 lutego 2013, 01:37

Dzięki za spotkanie! :)

PS. Szkoda że AJUŚ nie dotarł :(
Gof
 

Postprzez ogórek » niedziela, 10 lutego 2013, 13:00

czy były robione jakieś fotki ? nietrześwych panów. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Gof » niedziela, 10 lutego 2013, 13:46

Nie było :) Chyba że o czymś nie wiem :)
Gof
 

Postprzez ogórek » niedziela, 10 lutego 2013, 13:54

nie było fotek, czy nietrześwych panów.heeeeee
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Gof » niedziela, 10 lutego 2013, 13:58

Panowie byli ;)

Czekamy na ciętą ripostę piteera ;) :D
Gof
 

Postprzez AJUŚ » niedziela, 10 lutego 2013, 14:04

Gof napisał(a):PS. Szkoda że AJUŚ nie dotarł :(
Gof napisał(a):

miałem problemy z porozumieniem się z Zołzą moja:(:(
przepraszam za nieobecność:(
Obrazek
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez moro99 » niedziela, 10 lutego 2013, 14:16

AJUŚ, to zołze bylo zostawic. A teraz mozesz powiedziec ze byly takze partnerki klubowiczow :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Gof » niedziela, 10 lutego 2013, 14:22

Widzisz Ajuś bo my się martwiliśmy że nie dotrzesz, bo mieliśmy być w Senatorku, ale Senatorek był zamknięty, a nikt nie miał do Ciebie numeru, więc zastanawialiśmy się, czy nie było tak, że przyjechałeś, zobaczyłeś że Senatorek zamknięty i wróciłeś :)
Gof
 

Postprzez AJUŚ » niedziela, 10 lutego 2013, 14:46

następnym razem zostawie:P
Obrazek
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron