Pomocy

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Pomocy

Postprzez diabLica » sobota, 1 sierpnia 2009, 14:04

Słuchajcie taka mała sprawa:
Biore udział w konkursie ibupromu i potrzebuje głosów internautów...
głosować można codziennie (istotny jest adres email a nie ip komputera)
link do głosowania: http://upadly-aniol.dlaniepokonanych.pl ... /index.htm
mam tygodniowe opóźnienie w głosowaniu i zaczynam teraz ale mam nadzieje, że uda się nadgonić więc prośba o codzienne kliknięcie i rozesłanie po znajomych jest jeszcze pare dni więc przy odrobinie szczescia może się udac
dzięki za pomoc
buzki
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez unio » sobota, 1 sierpnia 2009, 14:24

że Cię lubię to masz na dobry początek.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez zolwik » sobota, 1 sierpnia 2009, 16:26

załatwione ,moge to pomoge
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Melman » niedziela, 2 sierpnia 2009, 12:30

No to poszło :mrgreen:
Melman
 

Postprzez diabLica » niedziela, 2 sierpnia 2009, 21:21

dzięki i prosze pamiętac o mnie codziennie :)
jesli raz sie dostalo wiadomosc na maila to mozna w nia wchodzic codziennie i glosowac nie trzeba za kazdym razem podawac maila
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez ZiGi » poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 09:51

Ja też coś od siebie dorzuciłem :)
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Andluk » czwartek, 6 sierpnia 2009, 09:40

Poszło :)
Andluk
 

Postprzez diabLica » środa, 12 sierpnia 2009, 08:34

dzieki i przypominam sie bo juz jest 40
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez miki1406 » czwartek, 20 sierpnia 2009, 12:26

Też wkliknąłem :diabel:
miki1406
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości