Co dalej z 2oo?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Co dalej z 2oo?

Postprzez TasmaN » niedziela, 16 sierpnia 2009, 22:27

Macie moze jakies informacje czy ktos poprowadzi dalej 2oo?
TasmaN
 

Postprzez Ralfi » poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 11:06

Podobno rodzina wyraziła chęć poprowadzenia tego dalej ale nie jest to 100%- centowa informacja.
Ralfi
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron