nowy kasek

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

nowy kasek

Postprzez cookieman » czwartek, 20 sierpnia 2009, 19:45

mój stary wysluzony shark idzie w odstawke podobnie jak jajko na nastepny sezon bedzie cebra 929 to juz na 99% teraz pytanko o kask mam zamiar kupic shoei xr1000 teraz jak wejdzie 1100 to powinny troche spasc z ceny macie jakies opinie o tym kasku ? może inne propozycje śmigam wiekszosc czasu po miescie wiec wentylacja i tłumienie halasu
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez dosiek77 » piątek, 21 sierpnia 2009, 10:27

Stanieje ale na pewno nie w Polsce. Nie słyszałem złych opinii i tym kasku, wszyscy go chwalą.

Możesz się jeszcze zastanowić nad SUOMY serii Vandal.
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron