User "miura" z "P2K", szczegóły:
A więc tak:
Zbiórka godzina 11.00 parking podpromie.
11.20 palenie marzanny na moście nad wisłokiem, po spaleniu czyli około 5-10 minut na znak wyznaczonej osoby która będzie na moście odpalamy maszyny, drugi znak symboliczna odcinka przez kilka sekund, trzeci znak-gasimy maszyny.
Następnie, czyli koło godziny 13 wyjazd z pdp w grupkach(jakoś się dobierzemy) do...no właśnie i tu ta niespodzianka:
Jedziemy do Autoryzowanego salonu-serwisu Kawasaki przy ul. Lubelska 50 który organizuje poczęstunek w postaci grilla/kiełbaski. Dodatkowo będą inne atrakcje i niespodzianki które podam bliżej terminu.
Uwierzcie, że nie pożałujecie
Udało mi się to zorganizować wspólnie z użytkownikiem Kondziu oraz:
Mapka dojazdu z Podpromia w Rzeszy:
Zaproszenie otwarte!
A ja k było w tamtym roku (18.III.2012r. Podpromie w Rzeszowie) zobaczcie na YT

, to .......