Pożegnanie zimy na Podkarpaciu = Rzeszów

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Pożegnanie zimy na Podkarpaciu = Rzeszów

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 19 marca 2013, 20:28

Rozpoczęcie sezony w Galicji 7.IV br. !

Obrazek

User "miura" z "P2K", szczegóły:
A więc tak:

Zbiórka godzina 11.00 parking podpromie.

11.20 palenie marzanny na moście nad wisłokiem, po spaleniu czyli około 5-10 minut na znak wyznaczonej osoby która będzie na moście odpalamy maszyny, drugi znak symboliczna odcinka przez kilka sekund, trzeci znak-gasimy maszyny.

Następnie, czyli koło godziny 13 wyjazd z pdp w grupkach(jakoś się dobierzemy) do...no właśnie i tu ta niespodzianka:

Jedziemy do Autoryzowanego salonu-serwisu Kawasaki przy ul. Lubelska 50 który organizuje poczęstunek w postaci grilla/kiełbaski. Dodatkowo będą inne atrakcje i niespodzianki które podam bliżej terminu.

Uwierzcie, że nie pożałujecie :D

Udało mi się to zorganizować wspólnie z użytkownikiem Kondziu oraz:
Obrazek

Mapka dojazdu z Podpromia w Rzeszy:

Obrazek

Zaproszenie otwarte!
A ja k było w tamtym roku (18.III.2012r. Podpromie w Rzeszowie) zobaczcie na YT :)
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 9 kwietnia 2013, 18:16

**********************************************************

Wycieczka motocyklowa turystyczno - krajoznawcza w doborowym towarzystwie,
czyli "Poznaj Podkarpacie na 2oo" :

https://www.facebook.com/PoznajPodkarpacieNa2oo

Impreza cykliczna, organizowana 3-ci rok z rzędu - WARTO !!!
Miłych Wspomnień :D
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 16 kwietnia 2013, 06:55

*****************************************************************
Z uwagi na stan pogody Podkarpackie Rozpoczęcie Sezonu przesunęło się na 14.IV. w tym roku, ale dzięki temu było ... , albo lepiej sami zobaczcie:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /130419779
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 17 lutego 2014, 15:06

AKTUALIZACJA dla 2014 r.!!! :D

30 MARCA O GODZ 12:00 NA PODPROMIU (Rzeszów) ZOSTANIE WYPĘDZONA ZIMA, CZEGO SYMBOLEM BĘDZIE SPALENIE RÓŻOWEJ PANI ZIMY.

Następnie spotykamy się na wiosennym poczęstunku i innych atrakcjach w siedzibie "4-biker" na ul. Warszawskiej 29, gdzie dla "P2K" zostało przygotowane wiele niespodzianek.
Więcej szczegółów wkrótce.
Czas start : 42dni

http://4biker.pl/nasze-sklepy/rzeszow/

LwG

(cytat za: "Malutka" z "P2K" )
=================================
oraz:

Beskidzkie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Trzcianie na Pustelni Św. Jana z Dukli.

Spotykamy się 13 kwietnia 2014 r w Niedzielę.

Rozpoczniemy Mszą Św. o godzinie 12.
Po Mszy Św. gorąca przekąska w stałym miejscu na parkingu.

zaprasza: "Grupa MOTO BESKID"
(cytat za: "meander" z "P2K")

**********************************************************
**********************************************************

Niech mi ktoś powie, że jeszcze nie czas bo ..... :ufo: , to ....... :!: :!: :!: :diabel: :diabel: :diabel:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez KR-Ociec » piątek, 7 marca 2014, 21:51

************************************************

I mamy oficiala z plakatem na PODPROMIE do Rzeszy z Otwarciem Sezonu 2014 :D :

Obrazek

TAK BYŁO naprawdę w tamtym roku ! :)
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez elkaras » piątek, 7 marca 2014, 22:52

Jedynie mogę potwierdzić :D Tak było :D
elkaras
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2013, 07:41
Lokalizacja: Sietesz

Postprzez chicken » sobota, 8 marca 2014, 22:45

Nie mieszkam w pobliżu ani też nie będzie mnie tam ale kciuk w górę bo to w moje ur :P
Pozdrawiam!
Ciks
Avatar użytkownika
chicken
 
Posty: 373
Dołączył(a): wtorek, 16 lipca 2013, 19:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KR-Ociec » niedziela, 9 marca 2014, 20:20

chicken, - no to GRATKI zwrotne !!! :D
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez KR-Ociec » niedziela, 30 marca 2014, 17:51

UWAGA, UWAGA !!!
PANIE i PANOWIE !!!

*** Sezon "2014" na Podkarpaciu : OGŁASZAM za OTWARTY !!! :) ***

Taaak było :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

---------------------------------------------------------------

i tak : :D :D :D

Obrazek

"Palenie gumy" przez "młode wilczki" :D

[ Dodano: |30 Mar 2014|, o 19:49 ]
***************************************
I jesteśmy nawet w NOWINACH Rzeszowskich :) :

- http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /140339988

czyli jesteśmy "tematem tygodnia" :D

[ Dodano: |30 Mar 2014|, o 20:36 ]
==============================
Iiii, .... , mam coś jeszcze:

- http://blekitna.tv/motocyklisci-witaja- ... rettyPhoto[x]/35/

foto nr "11" !!!
PIĘKNE powitanie wiosny i sezonu !!! :D :D :D
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez elkaras » niedziela, 30 marca 2014, 21:50

To fakt. Pogoda dopisała, frekwencja również. Masa moto, masa ludzi, klimat jak zawsze zaje*****. Nawet parę GSXFek widziałem :D
elkaras
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2013, 07:41
Lokalizacja: Sietesz

Postprzez KR-Ociec » środa, 9 kwietnia 2014, 08:17

Spontan na Podkarpaciu => PODPROMIE w Rzeszowie - staje się tematem coraz częstszych artykułów, ciekawe kiedy nabazgrają o Nas (PDP :) ) w oficjalnych wiadomościach ? :D

- http://www.radiator-mototurystyka.pl/52 ... -utopiona/

:brawo: :brawo: :brawo:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron