W imieniu organizatora Feliniego, chciałabym Was poinformować i
jednocześnie zaprosić na XIII już edycję Rajdu Felkowskiego. W tym
roku rajd odbędzie się w dniu 26 września 2009. Oczywiście jak co
roku, dla chętnych biorących udział w pełnej opcji, spotkamy się już
po południu w piątek 27 września 2009, a rozjedziemy w niedzielę 28
września.
Trochę opóźnia nam się aktualizacja strony, ale od poniedziałku 31
sierpnia będzie już pełen opis edycji 2009 i działający formularz
zgłoszeniowy na stronie http://www.felkowisko.riders.pl/
W tym roku bazą rajdu będzie ośrodek "Marysieńka" w Toporni koło
Przysuchy (http://www.topornia.pl/).
Jak zwykle uczestniczyć w rajdzie można na trzy sposoby :
* Zbytnik: czyli sam rajd (w tym pamiątkowa koszulka i obiad po
rajdzie ): koszt 50 zł
* Żołnierskie wygody: rajd koszulka noclegi we własnym namiocie z
własnym śpiworkiem oraz jadło od piątku do niedzielnego ranka: koszt
110 zł
* Zbytki i frykasy czyli Full opcja: rajd, koszulka, dwa noclegi tzn.
w piątek i w sobotę w pod dachem, jadło od piątku wieczór do
niedzielnego ranka, bal: koszt 140 zł.
Z racji tego że do dyspozycji w ośrodku będziemy mieli 100 miejsc, jak
zwykle o opcji Zbytki będzie decydować kolejność zgłoszeń z wpłatami.
Serdecznie zapraszamy, iż ponieważ ;-) jak zwykle tendencyjny
organizator szykuje wiele niespodzianek gwarantujących nam dobrą
zabawę :-)
ps. Proszę o przekazanie tej informacji na inne fora oraz listy
mailingowe do osób zainteresowanych braniem udziału w motocyklowym
rajdzie turystyczno-krajoznawczym :-)
