Zlot motocyklowy w Giżycku 2013

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zlot motocyklowy w Giżycku 2013

Postprzez lewmichal » niedziela, 7 lipca 2013, 18:35

Jak co roku planujemy wybrać się ekipą z lubelskiego na zlocik. To już będzie mój piąty raz. Relacje z poprzednich lat są gdzieś na forum. Szczegóły na http://vboyen.pl Kto jeszcze się zjawi w tym roku?
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez waldi » poniedziałek, 8 lipca 2013, 19:11

Na 90 % bede. Wpadnijcie do Olsztyna to pomkniemy razem :)
waldi
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 23 sierpnia 2012, 15:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 8 lipca 2013, 21:04

Waldi to w końcu do Giżycka, czy do Grecji?
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Tymon » poniedziałek, 8 lipca 2013, 21:09

No nie, termin już zajęty :( może w przyszły roku
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Schummi » poniedziałek, 8 lipca 2013, 21:28

my też odpadamy :P w tym roku tylko Bałtów :D no i oczywiście Chańcza ;)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez waldi » wtorek, 9 lipca 2013, 12:03

lewmichal napisał(a):Waldi to w końcu do Giżycka, czy do Grecji?
Do Grecji muszę pojechać w sprawach naukowych, ale kiedy jeszcze nie mam dokładnego terminu. Najlepiej tuż po Giżycku :)
waldi
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 23 sierpnia 2012, 15:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 22 lipca 2013, 13:50

Czyli nikt więcej oprócz stałego składu lubelskiego się nie wybiera?
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez waldi » wtorek, 23 lipca 2013, 19:25

lewmichal napisał(a):Czyli nikt więcej oprócz stałego składu lubelskiego się nie wybiera?


Coś cisza więc pewnie tak, jakby co z Olsztyna z chęcią dalej poprowadzę

Znajomy mi mówił, że stosunkowo za małą kasę można wynająć skutery wodnee więc jest podwójnie warto :)
waldi
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 23 sierpnia 2012, 15:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Budzik » wtorek, 23 lipca 2013, 20:16

waldi, jadąc z lublina Olsztyn chyba nie jest aż na tyle po drodze aby chłopaki po Ciebie pojechali :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » wtorek, 23 lipca 2013, 20:23

Ja niestety w tym czasie (jak dobrze pójdzie i dam rade już operować hamulcem) to jadę w drugą stronę. "Lewy" może się miniemy na trasie bo będę leciał W-wa - Lublin - Chełm :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez lewmichal » środa, 24 lipca 2013, 07:19

RAV, to bardzo mała szansa na minięcie się. Chyba tylko w Lublinie, bo my nie lecimy na Wawę tylko na Siedlce.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Rotmorf » niedziela, 28 lipca 2013, 22:17

Przypadek sprawił że znalazłem się w Giżycku. Krótkie bo krótkie spotkanie ale kiełbaski z ogniska były smaczne :) Pozdrawiam
Rotmorf
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 17 lipca 2012, 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 29 lipca 2013, 07:26

Dotarłeś z buta do Wilkas?
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Budzik » poniedziałek, 29 lipca 2013, 08:52

przeciez do wilkas nie jest tak daleko z twierdzy, mysle ze taka sama droga jak do lidla albo i nawet blizej :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Rotmorf » poniedziałek, 29 lipca 2013, 08:55

Podrzuciła mnie pewna młoda para :D
Rotmorf
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 17 lipca 2012, 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 29 lipca 2013, 09:07

Spoko
Budzik pamiętasz krówkę? Jeszcze muuuczy. Najpierw słychać, potem widać.
https://www.youtube.com/watch?v=Uyrth477CJU
Ostatnio edytowano poniedziałek, 29 lipca 2013, 09:08 przez lewmichal, łącznie edytowano 1 raz
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Rotmorf » poniedziałek, 29 lipca 2013, 11:12

Byłem dmuchać na komendzie w niedzielę, miałem wątpliwości (było 0,00). Wracając spotkaliśmy znajomych, wracaliśmy na cztery motocykle. A jak wasz powrót ?
Rotmorf
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 17 lipca 2012, 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 29 lipca 2013, 11:50

Ja dopiero koło 13 wyruszyłem w drogę powrotną. Byłem już gotowy o 11ej, ale organizatorzy mieli alkomat na bramie i po dmuchnięciu musiałem poczekać jeszcze 2 godziny. A zaraz za bramą stała druga ekipa z alkomatem, tylko tamci już zabierali prawka.
Powrót z Giżycka po raz pierwszy bez ulew.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez plaski » poniedziałek, 29 lipca 2013, 17:05

No to następnym razem wracamy też osobno, bo jak razem to trzeba wodę z kapci wylewać
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez unio » wtorek, 30 lipca 2013, 18:33

A zabrali komuś przeca tam to jeszcze droga polna a nie publiczna za bramą.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron