TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez lewmichal » środa, 31 lipca 2013, 07:31
Chodziło mi o bramę do twierdzy (tą murowaną).
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości