***** POMORZE SPOT *****

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

***** POMORZE SPOT *****

Postprzez BiEdRoN » poniedziałek, 8 lipca 2013, 23:16

kto z pomorza chętny na spocik w 3city, będzie okazja poznać swoje mordki, wypić jakąś kawke, przekulać się po okolicy :gitara:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez KUBA-GSXF » czwartek, 11 lipca 2013, 23:00

chetny :mrgreen:
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez Tara » wtorek, 6 sierpnia 2013, 21:16

jak termin będzie mi pasił to piszę się :lol: jeżeli jeszcze aktualne :)
Ostatnio edytowano wtorek, 6 sierpnia 2013, 21:17 przez Tara, łącznie edytowano 1 raz
Tara
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 25 czerwca 2013, 15:37
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez BiEdRoN » środa, 7 sierpnia 2013, 10:57

cały czas aktualne, tylko jakoś zebrać się nie możemy :/

Ja w piątek..... o ile pogoda dopisze :mrgreen: od około 16-17 śmigam z kumplami po 3city, czyli standardowo ..... zapiekanki, skwerek (pitu pitu -fajeczka), sopot (pitu pitu - fajeczka).... może rundka do gdańska, powrót do gdyni na skwer (fajeczka i pitu pitu) i jazda do domu 8)
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Riki » środa, 7 sierpnia 2013, 13:13

BiEdRoN napisał(a):cały czas aktualne, tylko jakoś zebrać się nie możemy :/

Ja w piątek..... o ile pogoda dopisze :mrgreen: od około 16-17 śmigam z kumplami po 3city, czyli standardowo ..... zapiekanki, skwerek (pitu pitu -fajeczka), sopot (pitu pitu - fajeczka).... może rundka do gdańska, powrót do gdyni na skwer (fajeczka i pitu pitu) i jazda do domu 8)


Widziałem cię, chyba zarejestrowałeś się na m3m czyli znów Gdynia?
Ostatnie dwa weekendy jakoś tak słabo na skwerku z jajek tylko widać żólte-Ryśka.
Jak dajecie do GDA to macie jeszcze miejscówkę marina strasse, poczytaj na forum.
Riki
 
Posty: 47
Dołączył(a): sobota, 26 czerwca 2010, 12:21
Lokalizacja: 3M

Postprzez KUBA-GSXF » środa, 7 sierpnia 2013, 13:25

Kurcze to ugadajmy sie na jakieś latanko !!! wczoraj do pierwszej w nocy smigałem ,ale krew mnie zalewała jak widziałem ekipy co smigały po okolicy w 3-4 maszyny !c jak wiadomo w kupie raźniej i ciekawiej.
Dajcie propozycję jakiegoś dnia ,ja sie dostosuję !!!
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez BiEdRoN » środa, 7 sierpnia 2013, 13:26

Riki napisał(a):Ostatnie dwa weekendy jakoś tak słabo na skwerku z jajek tylko widać żólte-Ryśka.
w piątek właśnie wieczorkiem żółte jajco było na skwerku i właściciel zaglądał pod moją tablice ]
Riki napisał(a):Widziałem cię, chyba zarejestrowałeś się na m3m czyli znów Gdynia?
dokładnie tak....to ja ;)
Ostatnio edytowano środa, 7 sierpnia 2013, 13:28 przez BiEdRoN, łącznie edytowano 1 raz
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Abek » środa, 7 sierpnia 2013, 22:20

Ja we adyslawowie do konca tygodnia siedze. Fakt faktem ze puszka ale jak cos to walnijcie PM podjade gdzie trzeba i sie zapoznam :-) chyba ze wskoczycie zobaczyc mnie w raczych kolorach haha.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez BiEdRoN » środa, 7 sierpnia 2013, 23:55

KUBA-GSXF napisał(a):Dajcie propozycję jakiegoś dnia ,ja sie dostosuję !!!
ja tak jak pisałem wyżej, piątek ( o ile pogoda dopisze) będę w towarzystwie dukaciaka
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez KUBA-GSXF » czwartek, 8 sierpnia 2013, 22:33

no to daj cynk gdzie i o której to do pracy podjadę na moto ,konczę tak 16 wiec pasi
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez BiEdRoN » czwartek, 8 sierpnia 2013, 23:23

Kuba, ja postaram się podjechać o 17 na skwerek, jak coś by nie poszło(wojna ze starą :/ ) po myśli wyślę sms

[ Dodano: 09-08-13, 11:14 ]
.....i co będzie ktoś :shock:
Ostatnio edytowano czwartek, 8 sierpnia 2013, 23:30 przez BiEdRoN, łącznie edytowano 1 raz
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez KUBA-GSXF » piątek, 9 sierpnia 2013, 14:00

no ja podlece tak na 17 powinienem być na skwerze
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez BiEdRoN » piątek, 9 sierpnia 2013, 23:35

Kuba, fajnie że dojechałeś :brawo: po śmigane, wypita kawka w Jastrzębiej :diabel: oby częściej i w większym gronie 8)
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez KUBA-GSXF » sobota, 10 sierpnia 2013, 21:39

Chętnie ! fajne śmiganie ,w moje gusta :diabel: Jak tylko bedziesz miał czas pisz!
zgramy jeszcze kumpla bo on też na 750 gsxf lata i w miarę ogarnia sprawy:)

[ Dodano: 10-08-13, 22:41 ]
Ps. Jastrzebia musowo jeszcze raz bo pamiętaj ,barman obiecał zrobić ci motylka w kawie :)
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez BiEdRoN » sobota, 10 sierpnia 2013, 22:01

jak coś 8) to będę pisał :D
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Pan W » wtorek, 13 sierpnia 2013, 10:12

Czytajcie ja mam teraz urolp do soboty jak coś chętnie bym podjechał jak sytuacja pozwoli i pogoda oczywiście, bo BiEdRoN, tyle razy zapraszał a jakoś się zgrać nie możemy.
Ja to uwielbiam!!!
Nie szukam śmierci...ja gonię swoje marzenia.
Avatar użytkownika
Pan W
 
Posty: 529
Dołączył(a): niedziela, 12 sierpnia 2012, 08:38
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 13 sierpnia 2013, 11:34

Prawdopodobnie w piątek około 16 jadę na 3City, ale to jeszcze nic pewnego :/ bo rodzinka przyjeżdża na weekend
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez KUBA-GSXF » wtorek, 13 sierpnia 2013, 19:50

dawaj dawaj :) polatamy , na kawkę smigniemy:) rodzina nie zajac nie ucieknie :mrgreen:
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez BiEdRoN » piątek, 16 sierpnia 2013, 13:40

Kuba, ja dziś odpadam :/ Ale w poniedziałek śmigam z diavel-em


A kto się wybiera na zlot do ŁEBY??? 16-18.08.2013
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez KUBA-GSXF » piątek, 16 sierpnia 2013, 18:12

spoko loco ,od poniedziałku ma urlop więc jestem ready stedy:) pisz co i jak i o której .pozdr.
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron