W takim układzie czekam na ewentualne owieczki do niedzieli, później ilością głosów czy październik czy wrzesień ustalam termin. Skoro nie da się inaczej.
[ Dodano: 12-09-13, 18:55 ]1. Malwi - październik
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - Oba terminy poki co spoko (chyba ze mi cos w robocie wypadnie) i o ile przyjmiecie moto inne niz GSXF
12. Mariano - wrzesień
ja się zmieniam na październik, niestety wypadło coś na wrzesień
Wychodzi na to, że jest 5 na październik, 4 na wrzesień i 3 obojętne.
Na chwilę obecną jest październik! Czy są jeszcze osoby, które chciałyby się dopisać, zmieniły im się plany, rezygnują. Jeśli tak, to
bardzo proszę o decydowanie się do niedzieli.