ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez JenJer » niedziela, 22 września 2013, 11:53

Odpowiadając na pytanie:
Nie powiedziałam, że mnie nie będzie a tylko taką wersję przypuszczam :diabel: a dlaczego...no cóż nie lubię nikomu zawadzać. :/
JenJer
 

Postprzez michalm83 » niedziela, 22 września 2013, 18:51

Lista chętnych i potwierdzonych na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - nie na 100%
4. Abek
5. Rumcajs
6. Kajlon
7. requiem5
8. michalm83
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 23 września 2013, 12:52

LISTA:

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - nie na 100%
4. Abek
5. Rumcajs + Gość "Atomówka" na własnym moto
6. Kajlon
7. requiem5
8. michalm83

Nie wiem jak rozumieć punkt 3. Budzik przyjedzie sam, a Ola ewentualnie ??

Rozmawiałem z Marcinem to Domek będzie na 10 osób zamówiony, plus materac który mieli na zlocie to daje 12 miejsc na "potwierdzone" 11 osób jest Dobrze :brawo:
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Abek » poniedziałek, 23 września 2013, 18:12

Na 10 osób czyli będzie 10 łóżek czy będzie zgłoszone 10 osób w domku a posłania częściowo we własnym zakresie?

Wychodzi na to, że 9 moto będzie :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez JenJer » poniedziałek, 23 września 2013, 18:26

pisać tutaj to jak kulą w płot. :fuck2:
Domek składa się z dwóch segmentów, :roll: każdy segment posiada 4 łóżka zatem w domku jest ich??? 8 brawo :brawo: :brawo:

W czasie rozmowy z kobitką mowa była o tym że damy sobie radę ale uzgodnić trzeba z nią liczbę no i oczywiście kwotę od osoby.

Mnie i Schummiemu łóżka nie potrzebne, a poza tym kto będzie spał :diabel: :P :shock:
JenJer
 

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 18:50

Abek napisał(a):2 segmenty po 4 łóżka ooookiiii :) To kto się pisze na nocleg w segmencie w którym będzie zgubek i chichotka? :P:P :diabel: :diabel: :brawo: :brawo: :roll:
hahahahahaha juz to wiidzę oczami wyobraźni! Przecież to będzie komedia! Może ja sobie materacyk przywiozę i się kimnę gdzieś na podłodze w kuchni, albo innym przedpokoju :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 19:01

Abek napisał(a):Będzieee bardzo wesoło, głośno i w ogóle zajedwabiście :) Olej materacyk :)
materacyk wygrał! zdecydowanie!

[ Dodano: 23-09-13, 20:13 ]
JenJer, Ty to zrobisz, czy ja mogę?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez requiem5 » wtorek, 24 września 2013, 11:03

odnośnie tego całego spania albo niespania to jak to wygląda tak bardziej konkretnie?

[ Dodano: 24-09-13, 12:07 ]
i jakby ktoś mógł podać adres tych chatek ;) tak żebym nie robiła rundek z dwoma zimnymi łokciami po mieście :mrgreen:
Ostatnio edytowano wtorek, 24 września 2013, 11:03 przez requiem5, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez JenJer » wtorek, 24 września 2013, 11:35

requiem5, Przyjeżdżasz sama czy zabierasz ze sobą kilku warszawiaków???
Bo jeżeli zgadasz się z ogórkiem to on dokładnie wie gdzie to jest.
JenJer
 

Postprzez Abek » wtorek, 24 września 2013, 11:36

requiem5, po miescie jak po miescie. Pozwiedzasz troche wiecej :-) przerabialem ;-) generalnie mozna sie w jednym punkcie umowic i z niego pojechac wieksza ekipa zebym znowu sie nie zgubil :-)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » wtorek, 24 września 2013, 11:42

Abek napisał(a):requiem5, po miescie jak po miescie. Pozwiedzasz troche wiecej :-) przerabialem ;-) generalnie mozna sie w jednym punkcie umowic i z niego pojechac wieksza ekipa zebym znowu sie nie zgubil :-)
Mistrzu, jeszcze byś nie trafił?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » wtorek, 24 września 2013, 11:45

Malwi, teraz bym trafil :-) dokazd tam przerabialem kilka razy :-) moge nawet pokusic sie o pilotowanie ekipy z Szydlowa :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez requiem5 » wtorek, 24 września 2013, 12:24

JenJer napisał(a):requiem5, Przyjeżdżasz sama czy zabierasz ze sobą kilku warszawiaków???
Bo jeżeli zgadasz się z ogórkiem to on dokładnie wie gdzie to jest.


na razie jadę sama, z tego co mi wiadomo albo raczej z tego co tu wyczytałam to ogórek nie morze.

[ Dodano: 24-09-13, 13:35 ]
Abek napisał(a):moge nawet pokusic sie o pilotowanie ekipy z Szydlowa :-P

a Ty z Szydłowca jesteś? planowałam przez opatów jechać ale mogę się pokusić o Szydłowo jeśli dzięki temu oszczędziła bym sobie kilku rundek po Chańczy :)
Ostatnio edytowano wtorek, 24 września 2013, 12:26 przez requiem5, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez JenJer » wtorek, 24 września 2013, 13:38

requiem5 napisał(a):ogórek nie morze
jeszcze negocjuje :P
requiem5 napisał(a):planowałam przez opatów jechać
No mamy zwiedzać Opatów a potem wracać na Chańczę to mogłabyś czekać na nas w Opatowie :) Bo kołowanie tam i z powrotem to by chyba sensu nie miało.
JenJer
 

Postprzez Abek » wtorek, 24 września 2013, 13:45

requiem5, nie jestem z Szydlowa. Ale na pierwszej imprezie zwiedzilem sporo okolicznych miejscowosci szukajac punktu docelowego. Marci mnie ostatecznie poprowadzil.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » wtorek, 24 września 2013, 13:45

requiem5, jesli miałabys jechac prosto do Opatowa, to możesz też trochę później wyjechać od siebie. Plan jest taki, że nad Chańczą spotykamy się ok. 10 czekamy na ewentualnych spóźnialskich do 11. a później kierunek Opatów, biorąc pod uwagę moją cipowatość to z 40 minut będziemy jechać, więc pełen looz i chilluocik :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez requiem5 » wtorek, 24 września 2013, 13:58

niby dobry pomysł żeby od razu na opatów tyle tylko, że ja nie zaopatrzyłam się jeszcze w kufer i szkoda było by mi na drugi dzień zęby myć piaskiem z plaży bo ktoś mi walizę z gatkami gwizdnie jak będziemy biegać po opatowie ;)

[ Dodano: 24-09-13, 15:05 ]
JenJer napisał(a):
requiem5 napisał(a):ogórek nie morze
jeszcze negocjuje :P


więc może jakiś argumentów potrzebuje, więcej głów więcej wymyśli ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Malwi » wtorek, 24 września 2013, 14:11

requiem5 napisał(a):więc może jakiś argumentów potrzebuje, więcej głów więcej wymyśli ;)
argumenty już były rzucone na SB, Najwyżej się postaramy ustawić wszyscy mniej więcej w jednym czasie w Szydłowie, pojedziemy nad Chańczę, zrzucimy graty i pojedziemy dalej :-) Bedziemy sie na konkretną godzinę umawiać bliżej spotkania :)
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez ogórek » wtorek, 24 września 2013, 18:49

Po długich i ciężkich negocjacjach moja małżonka pękła.
CZYLI JADĘ. HEEEEEEEEE. :mrgreen:

Dodano: 24-09-13, 19:52
Lista chętnych i potwierdzonych na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - nie na 100%
4. Abek
5. Rumcajs
6. Kajlon
7. requiem5
8. michalm83
9.ogórek .
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez slawekd » wtorek, 24 września 2013, 19:42

Dziś dostałem żółto-zielone światło, wiec wygląda na to ze również się pojawię (moze nawet nie sam)

Lista chętnych i potwierdzonych na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - nie na 100%
4. Abek
5. Rumcajs
6. Kajlon
7. requiem5
8. michalm83
9.ogórek
10. slawekd - na 99% +1 na 50%
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości