slawekd napisał(a):zabierać kuchenke turystyczną?
nie przesadzaj, aż taki surwiwal nas nie czeka

Odpowiadając na wasze pytania:
Abek napisał(a):O której planowane rozpoczęcie zwiedzania?
Jak tylko dojedziemy do Opatowa, bo biorąc pod uwagę to, że sezon się skończył to obiekty otwarte są krócej, co za tym idzie, jeżeli dojedziemy na 12 mniej więcej to za dużo czasu nam nie zostanie. Po to czekamy tą godzinę na Chańczy (21°3′51″E 50°37′57″N) i mam nadzieję że tym razem nie będziemy siedzieli tej godziny sami jak ostatnio
W domku jest kuchenka elektryczna czajnik i jakiś gar zamówiłam

Każdy ma zabrać

Rumcajs Ty też

sztućce (nóż, widelec, łyżka i łyżeczka), kubek, śpiwory bo jeśli nawet jest tam pościel to nie sądzę żeby była za gruba

żarcie i resztę kupimy w Rakowie jak ostatnio.
Jeżeli ktoś chce dojechać prosto to Opatowa (21°25′29″E 50°48′18″N) to niech da znać wcześniej żebyśmy bez sensu nie czekali, namiary nawigacji są na główne skrzyżowanie w Opatowie.
Dobra wiadomość jest taka, że tym razem nie płacimy w ogóle za motocykle

zła, że za drzewo na ognisko dojdzie ok 170zł

Za domek jest 400zł.
Jeżeli są jeszcze jakieś pytania to dawć, póki mam ochotę pisać
