www.gsxf.pl
Przejdź do zawartości
przez Jabol80 » piątek, 4 kwietnia 2014, 20:50
przez Adrian » piątek, 4 kwietnia 2014, 21:35
przez Endrus » sobota, 5 kwietnia 2014, 01:26
przez Flash » sobota, 5 kwietnia 2014, 10:45
Endrus napisał(a):ja chętny na jakiekolwiek latanie a może Kazimierz D. lub tama we Włocławku?
przez Jabol80 » sobota, 5 kwietnia 2014, 19:18
przez Flash » sobota, 5 kwietnia 2014, 23:02
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości