04.05 Wyścigi na 1/4 mili tor Ułęż

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

04.05 Wyścigi na 1/4 mili tor Ułęż

Postprzez michalm83 » wtorek, 29 kwietnia 2014, 20:02

Wyscigi na 1/4 mili + grill + koncerty + wystawy aut

MITSUBISHI LANCER EVO PROTURBO
SUZUKI GSX-R 1000 TURBO BEST ET 8.96 s
LEXUS IS-F CCS-R
VR6 TURBO 800 HP 1000 NM
PORSCHE 997 TURBO BY SPORTMILE

Wejsciowki 0-16l 10zł
16> 20zł
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Re: 04.05 Wyścigi na 1/4 mili tor Ułęż

Postprzez Gof » środa, 30 kwietnia 2014, 12:04

michalm83 napisał(a):SUZUKI GSX-R 1000 TURBO BEST ET 8.96 s

Bados znaczy ;)

http://www.joemonster.org/filmy/54915/S ... od_swiatel
Gof
 

Postprzez SZAKAL LBN » środa, 30 kwietnia 2014, 12:05

Prawdopodobnie będę :)
SZAKAL LBN
 
Posty: 169
Dołączył(a): czwartek, 25 października 2012, 13:55
Lokalizacja: Lublin

Postprzez michalm83 » środa, 30 kwietnia 2014, 17:11

Ja też prawdopodobne będę, no chyba że mnie nie będzie.
Mogę po sobocie nie być w stanie prowadzić :)
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Postprzez JenJer » środa, 30 kwietnia 2014, 17:46

michalm83, a od której jest otwarcie czy cosik takiego :?:
JenJer
 

Postprzez michalm83 » czwartek, 1 maja 2014, 01:08

JenJer, Niedziela od 9.00

[ Dodano: |1 Maj 2014|, o 02:10 ]
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 1 maja 2014, 01:11 przez michalm83, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron