Śląskie śmiganie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez rumcajs » czwartek, 12 czerwca 2014, 17:07

No i ze spotkania nici, Malwi nie ma Abek nie wiadomo coś z moto. A ja musze wyjątkowo zająć się robotą rano, więc mam czas tylko popołudniu, a zamek w mosznej miał być bardziej Atrakcją dla Malwi która chyba w środku zamku nie była :).

Jak pogoda dopisze to gdzieś pojade - Ragor, masz jakieś propozycje ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Ragor » czwartek, 12 czerwca 2014, 19:23

Woznyman dzięki za spotkanie w Chudowie ;)

Rumcajs, zależnie od dostępnego czasu mam 2 propozycję:
1. Ogrody pokazowe Kapias - jako krótka trasa w razie małej ilości czasu i niepewnej pogody
2. Może gdzieś w góry (np. Wisła lub Żywiec) - chętnie poćwiczę zakręty na jajku.

Oczywiście jeśli masz jakąś ciekawą trasę chętnie się dostosuję.
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez woznyman » czwartek, 12 czerwca 2014, 20:18

Ragor, thx,

A może przyszły czwartek więcej luda by się zebrało?
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Patryk » czwartek, 12 czerwca 2014, 22:43

Zobowiązuję się do stawiennictwa w Chudowie w dniu 19.06.2014r. Tym bardziej, że jest to dzień wolny od pracy. Startuję ze Świętochłowic, czy ktoś z miast ościennych chce się po drodze przyłączyć?
Avatar użytkownika
Patryk
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2014, 21:20
Lokalizacja: Świętochłowice

Postprzez rumcajs » piątek, 13 czerwca 2014, 08:44

Ragor napisał(a):Woznyman dzięki za spotkanie w Chudowie ;)

Rumcajs, zależnie od dostępnego czasu mam 2 propozycję:
1. Ogrody pokazowe Kapias - jako krótka trasa w razie małej ilości czasu i niepewnej pogody
2. Może gdzieś w góry (np. Wisła lub Żywiec) - chętnie poćwiczę zakręty na jajku.

Oczywiście jeśli masz jakąś ciekawą trasę chętnie się dostosuję.


Ragor - wyślij mi na priv numer telefonu to się zdzwonimy.

Niestety prognoza pogody wygląda bardzo niefajnie, na każdej stronie internetowej jest taka sama :( mniej więcej od 11 deszcz.

Taka trasa byłaby fajna jak będzie pogoda, albo w inny dzień :)
https://goo.gl/maps/4Z9K3
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Darek... » piątek, 13 czerwca 2014, 08:47

Chętnie bym sie wybrał z Wami jak spasuje termin :)
Darek...
 
Posty: 18
Dołączył(a): poniedziałek, 20 maja 2013, 19:57
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez woznyman » piątek, 13 czerwca 2014, 12:26

Patryk, z jednego miejsca będziemy jechać, coś się wykmini bliżej czwartku
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez florek » piątek, 13 czerwca 2014, 15:03

Spróbujmy w niedzielę z rana, lub 19-tego w czwartek (dzień wolny) ., Jak Malwi będzie, to Jadę z Wami.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Postprzez woznyman » piątek, 13 czerwca 2014, 17:08

A jak nie to nie?
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Ragor » piątek, 13 czerwca 2014, 17:42

Trasa jak najbardziej ok. Na priv poszła wiadomość z numerem.

Jeżeli o przyszły tydzień chodzi to piszę się na maksymalnie jeden wypad, trzeba w końcu pouczyć się do egzaminu zawodowego :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez florek » piątek, 13 czerwca 2014, 21:50

A jak nie, to po Malwi podjedziemy.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Postprzez Ragor » sobota, 14 czerwca 2014, 20:38

Pogoda zepsuła plan na dziś :/
Może w innym terminie uda się pojeździć :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez florek » sobota, 14 czerwca 2014, 22:04

Czwartek Chudów.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Postprzez woznyman » niedziela, 15 czerwca 2014, 06:49

... na razie bez moto, postaram się coś wykminić do czw
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Ragor » niedziela, 15 czerwca 2014, 09:45

Sprzedałeś jajco?
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Malwi » niedziela, 15 czerwca 2014, 10:59

florek napisał(a): Jak Malwi będzie, to Jadę z Wami.

a co to beze mnie spotkanie nie może się odbyć?

florek napisał(a):A jak nie, to po Malwi podjedziemy.



Nooo niestety nie podjedziecie, bo jak się w czwartek cokolwiek zacznie zbierać, to ja już będę zmierzać ku granicy Polski z Ukrainą.
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez florek » niedziela, 15 czerwca 2014, 20:52

Malwi uciekasz z Polski? Zostań chociaż do czwartku. Jesteś jedyną, odważną kobietą, która jeździ jajcem. Miałem nadzieję że polecisz z nami. Pozdrawiam.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Postprzez Malwi » niedziela, 15 czerwca 2014, 20:59

florek napisał(a):Malwi uciekasz z Polski? Zostań chociaż do czwartku. Jesteś jedyną, odważną kobietą, która jeździ jajcem. Miałem nadzieję że polecisz z nami. Pozdrawiam.
Nie jedyną, bo na forum są też inne dziewczyny, które śmigają jajcami. Uciekam z Polski, już mam wszystko dograne z grupą :)
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez KR-Ociec » niedziela, 15 czerwca 2014, 21:02

Malwi napisał(a):a już będę zmierzać ku granicy Polski z Ukrainą.

Jedziesz wspierać siły rządowe czy separatystów ??? :P :D

A tak BTW: po jakie "złote runo" niesie Cię na UA ??? :shock: :shock: :shock:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Malwi » niedziela, 15 czerwca 2014, 21:14

KR-Ociec napisał(a):Jedziesz wspierać siły rządowe czy separatystów ??? :P :D

A tak BTW: po jakie "złote runo" niesie Cię na UA ??? :shock: :shock: :shock:


Jadę na wycieczkę :P :diabel:


A co mnie niesie na Ukrainę, a tak jadę pozwiedzać. Ten rok jest obfity w podróże :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron