Jak pogoda dopisze to gdzieś pojade - Ragor, masz jakieś propozycje ?

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca

Ragor napisał(a):Woznyman dzięki za spotkanie w Chudowie
Rumcajs, zależnie od dostępnego czasu mam 2 propozycję:
1. Ogrody pokazowe Kapias - jako krótka trasa w razie małej ilości czasu i niepewnej pogody
2. Może gdzieś w góry (np. Wisła lub Żywiec) - chętnie poćwiczę zakręty na jajku.
Oczywiście jeśli masz jakąś ciekawą trasę chętnie się dostosuję.

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca

florek napisał(a): Jak Malwi będzie, to Jadę z Wami.
florek napisał(a):A jak nie, to po Malwi podjedziemy.
Nie jedyną, bo na forum są też inne dziewczyny, które śmigają jajcami. Uciekam z Polski, już mam wszystko dograne z grupąflorek napisał(a):Malwi uciekasz z Polski? Zostań chociaż do czwartku. Jesteś jedyną, odważną kobietą, która jeździ jajcem. Miałem nadzieję że polecisz z nami. Pozdrawiam.
Malwi napisał(a):a już będę zmierzać ku granicy Polski z Ukrainą.
KR-Ociec napisał(a):Jedziesz wspierać siły rządowe czy separatystów ???![]()
A tak BTW: po jakie "złote runo" niesie Cię na UA ???![]()
![]()
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości