Szlakiem górskich szczytów 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Schummi » niedziela, 15 czerwca 2014, 17:54

Mariano, no niestety nie pojadę z wami :) przemyślałem sobie sprawę i doszedłem do wniosku, że taką trasę chciałbym zrobić razem z Kingą, tak jak to było w pierwotnym zamierzeniu, a drugi raz chyba by mi się nie chciało :P więc odkładam to o co najmniej rok i wtedy się zobaczy :D

tak więc chłopaki udanego wyjazdu :)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez rumcajs » wtorek, 17 czerwca 2014, 23:04

Mariano napisał(a):Zmienił się termin wyjazdu. Startujemy 18:00 lipca. Marcin jaka decyzja? Na dniach rezerwujemy domek/domki. Na chwilę obecną mamy 9 osób, które jadą na 100%

Noclegi:
1. Solina
2. Krynica
3. Czorsztyn
4. Żywiec
5. Wodzisław
6. Polanica
7. Karpacz
8. Wrocław


Mariano napisz daty przy tych noclegach, może się uda spotkać na trasie, może nawet do czorsztyna bym się wbrał,bo na moto w pieninach mnie narazie nie widzieli. W okocach Żywca czy na równicy to już napewno się da zrobić jakieś spotkanie ? Malwi, Woznyman, Rogor, Tymon, Abek, kajlon te osoby mają powiedzmy "blisko"
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Mariano » piątek, 20 czerwca 2014, 15:28

1. Solina 18.06.2014
2. Krynica 19.06.2014
3. Czorsztyn 20.06.2014
4. Żywiec 21.06.2014
5. Wodzisław 22.06.2014
6. Polanica 23.06.2014
7. Karpacz 24-25.06.2014
8. Wrocław 26.06.2014

Na chwilę obecną tak to wygląda. Potwierdzę jak będę miał zaklepane wszystkie noclegi. Na 100%:
1. Solina 18.06.2014
2. Krynica 19.06.2014
5. Wodzisław 22.06.2014
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez woznyman » piątek, 20 czerwca 2014, 17:16

Czy mówisz ciągle o A.D. 2014?
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Schummi » piątek, 20 czerwca 2014, 17:47

woznyman, rypnął się z datami :P zamiast czerwca wstaw sobie wszędzie lipiec :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Mariano » piątek, 20 czerwca 2014, 20:51

Tak lipiec :D

1. Solina 18.07.2014 - potwierdzone
2. Krynica 19.07.2014 - potwierdzone
3. Krościenko nad Dunajcem 20.07.2014 - potwierdzone
4. Szczyrk (Żywiec) 21.07.2014
5. Wodzisław 22.07.2014 - potwierdzone
6. Polanica 23.07.2014
7. Karpacz 24-25.07.2014
8. Wrocław 26.07.2014
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rumcajs » środa, 25 czerwca 2014, 21:57

Mariano napisał(a):Tak lipiec :D

1. Solina 18.07.2014 - potwierdzone
2. Krynica 19.07.2014 - potwierdzone
3. Krościenko nad Dunajcem 20.07.2014 - potwierdzone
4. Szczyrk (Żywiec) 21.07.2014
5. Wodzisław 22.07.2014 - potwierdzone
6. Polanica 23.07.2014
7. Karpacz 24-25.07.2014
8. Wrocław 26.07.2014


Czyli, jeżeli dobrze zrozumiałem to w poniedziałek jedziesz z krościeńka do Szczyrku . Kurde szkoda, że nie dzień wcześniej... Ja mam taką pracę, że mogę czasem dowolnie gospodarować ale inni niestety są silniej związani terminami.... No chyba, że udałoby się namówić motocyklistów ze śląska i okolic do wycieczki w niedziele wczesnym rankiem w Pieniny... Tylko, że to bardzo dużo kilometrów wychodzi hmmmm
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Mariano » sobota, 28 czerwca 2014, 07:06

1. Solina 18.07.2014 - potwierdzone
2. Krynica 19.07.2014 - potwierdzone
3. Krościenko nad Dunajcem 20.07.2014 - potwierdzone
4. Rybarzowice (obok Szczyrku) 21.07.2014 - potwierdzone
5. Wodzisław 22.07.2014 - potwierdzone
6. Kudowa-Zdrój 23.07.2014 - potwierdzone
7. Karpacz 24-25.07.2014 - potwierdzone
8. Wrocław 26.07.2014 - potwierdzone

Tak w poniedziałek jedziemy do Szczyrku. Wszystkie noclegi mamy już potwierdzone.
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rumcajs » sobota, 5 lipca 2014, 11:53

Mariano, a jak robicie, jak macie nocleg w jakimś miejscu ? Rano jedziecie do punktu docelowego i później zwiedzacie ???

Chciaż to pytanie wydaje się głupie, bo przecież tak zwana doba hotelowa jest od popołudnia do rana to może macie to inaczej ustalone ?

Według tej zasady to w poniedziałek 21-go około południa jesteście w okolicach żywca-szczyrku.

Ja jeszcze na moto nie wjechałem na równicę, w Ustroniu jest restauracja, w której można się najeść (według mojego brata 2 dni nie chce się jeść) kwaśnicą podaną w chlebie. Jeżeli nie koliduje to z Waszym Planem to może udałoby się spotkać :).

[ Dodano: |5 Lip 2014|, o 13:52 ]
http://goo.gl/maps/GbOVV
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez woznyman » sobota, 5 lipca 2014, 13:51

Może i ja bym dobił jak nie ma nic na przeciw
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Ragor » sobota, 5 lipca 2014, 14:59

21 i 22 załatwione wolne w pracy jeśli jedziecie to jadę z Wami!!
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Mariano » niedziela, 6 lipca 2014, 08:45

Rano wyjeżdżamy, jeździmy i zwiedzamy cały dzień. Wieczorem przyjeżdżamy do domku. Wyjątkiem będzie Karpacz i Krościenko nad Dunajcem. Tutaj mamy wycieczki w góry.

W poniedziałek 21-go mamy do zrobienia około 200 km i do zobaczenia 2 atrakcje: Międzybrodzie Żywieckie - Góra Żar oraz Zapora na Jeziorze Żywieckim. Nie wiem ile mam się zejdzie :P

Na Równicę mamy jechać 22 lipca właśnie koło południa to może tam by się udało spotkać?

woznyman, Ragor - Nie ma problemu :)

Poniżej atrakcje wg dni:

1. Solina
Zagórz - Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych
Łańcut
2. Krynica
3. Czorsztyn
Czorsztyn - zamek
Niedzica - zamek rycerski Dunajec
Sokolica w Pieninach
4. Żywiec
Międzybrodzie Żywieckie - Góra Żar
Zapora na Jeziorze Żywieckim
5. Wodzisław
Ustroń - Równica (szczyt górski 885 m można wjechać motocyklem)
6. Polanica
Tworków - Ruiny zamku
Krowiarki – pałac
Głogówek - Gotycki zamek książęcy
Moszna – Zamek
Otmuchów - Gotycki zamek biskupi
Kopalnia Złota - Złoty Stok
7. Karpacz
Sztolnie Kowary
Karpacz (Świątynia WANG, Karkonoskie Tajemnice) (przejazd obok)*
Sobieszów - Ruiny Zamku Chojnik*
Kolejka linowa na Kopę - Karpacz (może)
Tory saneczkowe Kolorowa, Karpacz
Wodospad Szklarki
Dziki Wodospad - Karpacz
Harrachov (Skocznia)
Świecie - Ruiny zamku
Sucha - Zamek Czocha
Proszówka - Ruiny zamku**
Opuszczony Kościół w Żeliszowie
Zamek Grodziec***
8. Wrocław
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mariano » poniedziałek, 14 lipca 2014, 21:59

Aktualizacja:

1. Solina 18.07.2014 - potwierdzone
2. Krynica 19.07.2014 - potwierdzone
3. Krościenko nad Dunajcem 20.07.2014 - potwierdzone
4. Rybarzowice (obok Szczyrku) 21.07.2014 - potwierdzone
5. Kudowa-Zdrój 22-23.07.2014 - potwierdzone
6. Karpacz 24-25.07.2014 - potwierdzone
7. Wrocław 26.07.2014 - potwierdzone
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ragor » środa, 16 lipca 2014, 20:38

rumcajs, woznyman, jedziemy któregoś dnia?
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez woznyman » czwartek, 17 lipca 2014, 00:33

Ja bym bardzo chciał, ale jeszcze nie wiem jak z robotą ogarnę i raczej poniedziałek popołudniu
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez lewmichal » piątek, 18 lipca 2014, 09:47

To chyba dzisiaj się zaczęło. Życzę udanej wyprawy i dobrej pogody.
Mam prośbę do Was - uczestników. Czy moglibyście zostawić mi na PW jakiś numer kontaktowy do Was? Jest szansa, że pod koniec tygodnia może udałoby się dołączyć, jeżeli nie macie nic przeciwko.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Budzik » piątek, 18 lipca 2014, 11:17

tak, lewy - wyjechali dziś o 7dmej.
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez woznyman » piątek, 18 lipca 2014, 13:44

właśnie, dajcie jakiś kontakt na siebie
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Mariano » sobota, 19 lipca 2014, 17:07

http://motocyklemposwiecie.blogspot.com ... 9.html?m=1 mój tel. 6 0 3 5 4 8 5 5 4 pozdro z Krynicy :]
Ostatnio edytowano sobota, 19 lipca 2014, 17:10 przez Mariano, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mariano » niedziela, 20 lipca 2014, 20:55

Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron