Odszkodowania za wypadek

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Odszkodowania za wypadek

Postprzez PannaJot » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 08:45

Cześć!

Panowie i Panie, jakiś czas temu brat miał wypadek furą. Nic mu się nie stało, auto poszło na złom ale ja nie o tym ;-)
Chodzi o to że przeszliśmy przez kosmiczną przeprawę z ubezpieczycielem który cały czas oferował śmieszne sumy.

I tak poznałam Panią Dorotę która jest dyrektorem okręgu firmy Campter.
Firma Campter zachowała się bardzo profesjonalnie, odzyskała dla Nas odszkodowanie w kwocie znacznie bardziej dla Nas przyjaznej. :fuck:

W dużym skrócie:
-Masz wypadek (nie ze swojej winy, to jest tam chyba najbardziej istotne)
-Wysyłasz mailem wszystkie związane z tym dokumenty
- Firma Campter załatwia wszystko za Ciebie lacznie z ewentualną sprawą sądową
-Nie ponosisz zadnych kosztow dopoki nie uzyskasz odszkodowania ktore zaakceptujesz (wówczas biora jakis tam procent z Twojego odszkodowania, który poznajesz w momencie podpisania umowy)

Ja z góry mowie, nie pracuje dla tej firmy, nie mam zadnych korzysci z Waszych do niej zgłoszeń, jedynie co mam, co wynegocjowałam z Panią D, to to że powołując sie na mnie macie jakąś tam znizke prowizyjna i pierwszeństwo sprawy (bo podesłałam jej jakos 5 znajomych chyba już, ale dwóch z tego było po wypadkach w pracy) koledzy zadowodoleni, flaszki za przysługe mi stoją w barku także .. :D
Na ewentualne pytania nie odpowiem bo się nie znam, ale odeślę do Pani D w razie czego ;-)

Myslę ze to fajna sprawa bo wyszarpać coś od ubezpieczyciela na własną rękę to jest kosmos. U nas różnica miedzy tym co oferował ubezpieczyciel a tym co uzyskała firma campter wynosiła 7,5 tysiąca. A to już sporo.
Avatar użytkownika
PannaJot
 
Posty: 89
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 12:52

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez Schummi » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 11:02

poszło zapytanie w PW :) sprawa na czasie ;)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez PannaJot » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 11:27

[SCH]Marcin napisał(a):poszło zapytanie w PW :) sprawa na czasie ;)


Poszła odpowiedź, CHYBA. Szaleje burza i mam problem z netem :idontknow: :idontknow:
Avatar użytkownika
PannaJot
 
Posty: 89
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 12:52

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez Schummi » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:06

PannaJot napisał(a):
[SCH]Marcin napisał(a):poszło zapytanie w PW :) sprawa na czasie ;)


Poszła odpowiedź, CHYBA. Szaleje burza i mam problem z netem :idontknow: :idontknow:

tak, mam :) dzięki :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez PannaJot » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:17

[SCH]Marcin napisał(a):
PannaJot napisał(a):
[SCH]Marcin napisał(a):poszło zapytanie w PW :) sprawa na czasie ;)


Poszła odpowiedź, CHYBA. Szaleje burza i mam problem z netem :idontknow: :idontknow:

tak, mam :) dzięki :D


666 postów masz :diabel: :diabel: :diabel:
Avatar użytkownika
PannaJot
 
Posty: 89
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 12:52

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez Miksol » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 13:44

Marcin szatan ?? :diabel: :lol:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez PannaJot » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 14:29

Miksol napisał(a):Marcin szatan ?? :diabel: :lol:


Teraz jest zbyt ważny jako belzebub żeby bywać na forum! :devil2: :fire:
Avatar użytkownika
PannaJot
 
Posty: 89
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 12:52

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez Schummi » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 20:49

no i miałem dylemat czy pisać coś, żeby się ta ładna liczba nie zmieniła :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez requiem5 » wtorek, 9 czerwca 2015, 09:48

dobra nie spamować ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez maciekm88 » czwartek, 25 czerwca 2015, 14:16

Nie żebym uważał że pani D jest gorsza czy coś ;) Tyle tylko że ze swojej strony mogę polecić http://www.partner-kancelaria.pl/nasi-doradcy/
W ubiegłym roku miałem wypadek na moto nie z mojej winy. Wszystko dosłownie załatwiane jest za mnie. Tyle tylko że wszystko strasznie długo się ciągnie. Za kilka dni mija dokładnie rok od wypadku, a pierwsza sprawa w sądzie dopiero za miesiąc. Sprawa została oddana do sądu, ponieważ ubezpieczyciel mimo odwołań itd zaniżał odszkodowanie (cały czas mówię o zdrowotnym z OC sprawcy, odszkodowanie za motocykl było ok). Oczywiście kancelaria wystawia swojego adwokata itd oraz załatwia wszystkie niezbędne dokumenty. Kosztuje to 20% otrzymanej kwoty od ubezpieczyciela. Moja sprawa jest cały czas w trakcie. Mam nadzieję że uda mi się odzyskać zarówno pieniądze za uszczerbek, jak i kombinezon kask, telefon itd....
Avatar użytkownika
maciekm88
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 15 listopada 2014, 17:06
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: Odszkodowania za wypadek

Postprzez PannaJot » piątek, 26 czerwca 2015, 19:06

maciekm88 napisał(a):Nie żebym uważał że pani D jest gorsza czy coś ;) Tyle tylko że ze swojej strony mogę polecić http://www.partner-kancelaria.pl/nasi-doradcy/
W ubiegłym roku miałem wypadek na moto nie z mojej winy. Wszystko dosłownie załatwiane jest za mnie. Tyle tylko że wszystko strasznie długo się ciągnie. Za kilka dni mija dokładnie rok od wypadku, a pierwsza sprawa w sądzie dopiero za miesiąc. Sprawa została oddana do sądu, ponieważ ubezpieczyciel mimo odwołań itd zaniżał odszkodowanie (cały czas mówię o zdrowotnym z OC sprawcy, odszkodowanie za motocykl było ok). Oczywiście kancelaria wystawia swojego adwokata itd oraz załatwia wszystkie niezbędne dokumenty. Kosztuje to 20% otrzymanej kwoty od ubezpieczyciela. Moja sprawa jest cały czas w trakcie. Mam nadzieję że uda mi się odzyskać zarówno pieniądze za uszczerbek, jak i kombinezon kask, telefon itd....

3mam mocno kciuki za wygraną sprawę!
Dobrze że trafiłeś na ludzi którzy zajeli się sprawą!
Avatar użytkownika
PannaJot
 
Posty: 89
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 12:52


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości