Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez rumcajs » wtorek, 30 czerwca 2015, 21:14

To jest wręcz nieprawdopodobne jak zakup hayki może spowodować że już nie ma szans na dotarcie na zlot :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez KR-Ociec » środa, 1 lipca 2015, 09:55

A co ??? - nie wyhamuje ???!!!! :lol: :lol: :lol:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez rumcajs » środa, 1 lipca 2015, 19:27

KR-Ociec napisał(a):A co ??? - nie wyhamuje ???!!!! :lol: :lol: :lol:


Nie KR-Ociec, życie układa się wtedy tak, że się tej Hayki nie pokazuje nikomu, nawet zdjęć się nie aktualizuje itp. po prostu kupujesz Hayke i masz tak jak Rumcjas teraz... z tym, ze ja teraz jestem bez moto :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez rumcajs » środa, 1 lipca 2015, 19:39

Abek sorry, ale nie moglem się powstrzymać, to pewnie dlatego, że jestem bez moto mi się złośliwości włączają :P... Hayki ci nie zazdroszczę bo to nie mój kaliber, ale Chłopie ogarnij się My się chcemy z Tobą napić :)...
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez Abek » środa, 1 lipca 2015, 19:59

Ja z Wami też i na pewno będę z piątku na sobotę. Czy do niedzieli sie uda to będę wiedział z końcem lipca dopiero.

Hayka wyhamuje tylko głupio mi przy Was będzie wiecznie na 2 jechać ;)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez KR-Ociec » środa, 1 lipca 2015, 20:22

To wrzucisz "1-kę" i poczujesz przypływ adrenaliny jak na torze GP - obrotomierz zaszaleje ! :P :D :mrgreen:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez mariuha » czwartek, 2 lipca 2015, 14:12

Postraszyłem żone ludźmi z forum i stwierdziła że na 99 procentów pojedzie
także sukces jest jakiś
mariuha
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 września 2010, 22:41
Lokalizacja: wielkopolska /opole

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez requiem5 » czwartek, 2 lipca 2015, 14:12

będziesz jeździł wokół nas ;) z nami do prowadzącego a potem nawrotka i do zamykającego :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez ogórek » czwartek, 2 lipca 2015, 15:30

MARIUHA jak to mówią, jak nie prośbą to grożbą , ważne że zadziałało. :D ucałuj od nas żonę :kiss:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez Abek » czwartek, 2 lipca 2015, 20:34

Edytko może tak być :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez Schummi » czwartek, 2 lipca 2015, 21:57

Abek, ale jak jajcem jechałeś te 8 km przez 45 minut to hajką zejdzie Ci ze 2 godziny :D bo dopiero w Rakowie się zorientujesz że gdzieś miałeś skręcać :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez rumcajs » czwartek, 2 lipca 2015, 22:38

Zajrzałem na listę i w tej chwili na 10 osób 6 jest za domkiem - licząc tendencyjnie w stronę domku :)...

Schummi ile trzeba minimum osób aby gadać z "Gościem" o domku, bo myślę, że i tak może być problem o tej porze roku z wynajęciem na 2 noce domku . No i tu się pojawia pytanie do ludzisków czy będziecie w piątek czy w sobotę ? bo w przypadku domku trzeba by na liście obecności zaznaczyć ilość noclegów (koszty).
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez KR-Ociec » czwartek, 2 lipca 2015, 22:40

To co, że w Rakowie - tylko w którą stronę skręcać ??? !!! :brawo: :diabel:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez dlugi348 » piątek, 3 lipca 2015, 00:03

W tym momencie swoja obecnosc moge potwierdzic na jakies 85-90% ale na pewno jesli mi sie uda to bede dopiero od soboty
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez Abek » piątek, 3 lipca 2015, 05:59

Marcin teraz jeszcze pamiętam jak się tam jedzie. A Raków piękne miasto nocą ;) okoliczne wioski tez niczego sobie :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez rumcajs » środa, 8 lipca 2015, 20:40

Cześć, Gadałem dzisiaj przez telefon z JenJer i mówiła, że wynajęcie domku (jednej strony) to 700 zł. Sprawiłem na stronie i jest napisane 300 za dobę wiec 600 chyba, że jest jeszcze jakaś inna opłata o której w cenniku nie wspomnieli :)

Sprawa domków wygląda następująco:

1. Wynajęcie domku w sezonie ma tylko jedną opcję - na 2 noce czyli z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
2. Połowa domku mieści 5 osób i kosztuje to 600 zł czyli w tym momencie (a jesteśmy na początku listy) z preferencji wynika, że wynajmujemy cały domek, a więc 1200 zł

Z tego wynika, że cena domku na Chańczy to 120 zł za osobo/weekend jeżeli jest komplet - WTF ?
Jeżeli by się ktoś wysypał to cena oczywiście wzrasta i trzeba jeszcze zapłacić 40% kwoty zaliczki przy rezerwacji. Biorąc pod uwagę, że ktoś może nie dojechać i jeszcze część osób raczej nie zapłaci 120 zł za jedną noc, (bo w piątek jeszcze nie mogą, albo do niedzieli nie mogą zostać) - wynajęcie domku staję się tematem do przemyślenia (albo do wyj...)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez requiem5 » czwartek, 9 lipca 2015, 07:34

czyli co pozostaje zakup namiotu? :)
albo niech się ludzie określą znając cenę jaka będzie do zapłacenia i jeśli będzie komplet to za wynajęcie domków przelewamy kasę. Żeby uniknąć sytuacji w której ktoś na dwa dni przed się wycofa a reszta buli kasę za niego ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez Abek » czwartek, 9 lipca 2015, 09:34

To ja chyba jednak się przeprosze z namiotem :) tak jakoś mnie teraz naszło ;)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez lewmichal » czwartek, 9 lipca 2015, 10:43

W namiocie jest klimacik :yeah:
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez woznyman » czwartek, 9 lipca 2015, 17:31

Ale tylko z Szumim :-D ale ponoć Żona jedzie więc trzeba się będzie po kątach kryć :-P
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości