Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez lewmichal » niedziela, 23 sierpnia 2015, 20:08

Ragor napisał(a):Lepsze niż chleb z kiełbasą posmarowane musztardą? ;)

Dupne
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez maniek » niedziela, 23 sierpnia 2015, 20:15

Jestem i ja, Marian z Sylwią odstawieni pod dom. Było zajeb.... podziękowania dla wszystkich co byli za miłą atmosferę do następnego razu :D
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Mariano » niedziela, 23 sierpnia 2015, 20:28

maniek napisał(a):Jestem i ja, Marian z Sylwią odstawieni pod dom. Było zajeb.... podziękowania dla wszystkich co byli za miłą atmosferę do następnego razu :D


Potwierdzam było zajebiście :D
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez szydlas » niedziela, 23 sierpnia 2015, 20:40

ogórek napisał(a): ps. szydlas pije już piwko za twoje bezbłędne hamowanie awaryjne. :browar:


Na zdrowie. :browar: Ja już też łapię chwile relaksu. :D
Hamowanie udane, ale później to już gorąco mi było aż do wyjazdu na obwodnicę.
Praktycznie to widziałem już siebie w środku tego auta :)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez requiem5 » niedziela, 23 sierpnia 2015, 20:45

nie tylko Ty, ja też myślałam, że na nim już siedzisz. 10 cm od niego się zatrzymałeś? Chyba chłopak od razu w portki narobił jak Cie w tamtym miejscu zobaczył.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez rumcajs » niedziela, 23 sierpnia 2015, 23:40

ImageUploadedByTapatalk1440369586.442017.jpg
hahaha
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 14:41

Właśnie Sobie uświadomiłem, że na zlocie nie było ani jednego imbryka, KR-Ociec dlaczego nie dojechałeś ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 15:21

ooo wjeba.... fotki z wypadu :fire:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez szydlas » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 15:39

Spokojnie, czujne grono moderatorów czuwa i fotki znalazły się w dziale Fotorelacje.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 17:09

Rav się nie zameldował :/
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 17:11

RAV się nigdy nie melduje ;/
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 17:20

Kinia Szumi w imieniu wszystkich uczestników zlotu , chcemy wam podziękować za zorganizowanie kolejnej edycji zlotu z jajami.
Kurozwęki super pomysł, chociaż lochy nie były za przyjemne hhheeeee. jeszcze raz dziękujemy. :kiss:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez RAV » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 20:42

ogórek napisał(a):Rav się nie zameldował :/


Melduję się :D

Trochę poważniej teraz w takim razie.

Dzięki wielkie dla Kingi i Marcina za organizację kolejnego udanego zlotu. Kolejne wielkie podziękowania dla Ogórka za załatwienie jak co roku szarfy dla śp. Pegaza. Następnie dzięki należą się wszystkim przybyłym za zajefajną atmosferę, mnóstwo śmiechu i pozytywnych wrażeń.


Pozdroovka 4 all
https://www.youtube.com/watch?v=qPeYxh91ymI
:D :D :D :D :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 21:32

rumcajs napisał(a):Właśnie Sobie uświadomiłem, że na zlocie nie było ani jednego imbryka, KR-Ociec dlaczego nie dojechałeś ?


SORRY wszystkim - ale kiedy człek strzela to Pan Bóg kule nosi ... :/
Zjeb....a się hydraulika w kuchni i z małego malowania wyszedł total reymont - i nie było mi do śmiechu mając już 2tyg. "w plecy" :(
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » wtorek, 25 sierpnia 2015, 16:57

dzięki, dzięki... mała nasza rola w tym zlocie :oops:
podziękowania należą się wszystkim którzy przybyli bo bez Was nic by ze zlotu nie było choćby nie wiem jak znakomita była organizacja :browar:
a Szydlas (nasz nowy admin - jakby ktoś nie wiedział) za wypowiedź na temat swojej obecności na Chańczy ma flaszkę gratis na następnym spotkaniu od forumowiczów :brawo:

a i tak sobie teraz przypomniałem: ogórka nawigacja wymiata :moto: a końcowy tekst powinien być obowiązkowy w każdej navi przy dotarciu do celu :D
Obrazek
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 22:35

Hej, znalazłam Twój numer na forum. Jestem narzeczoną Św pamięci Marcina Pegaza. Widziałyśmy z Mamą Marcina piękny wieniec od Was na Jego grobie. Chcemy Wam z całego serca podziękować za pamięć :) Dziękujemy. Jestem wzruszona, że nadal pamiętacie o Nim. Przekaż proszę podziękowania ludziom na forum. Pozdrawiam serdecznie.


Obrazek

Tej treści sms'a dostałem dziś wieczorem. Cytuję go całego jak Agata prosiła.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez daro » środa, 2 września 2015, 09:52

Widzę, że fajnie się Wam udał ten sierpniowy weekend, muszę kiedyś się wybrać, no i wielki szacunek za pamięć o tych, których już nie ma! ;)
Avatar użytkownika
daro
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 29 stycznia 2014, 12:16
Lokalizacja: Podkarpackie okolice Strzyżowa

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Jabol80 » środa, 2 września 2015, 17:04

daro napisał(a):Widzę, że fajnie się Wam udał ten sierpniowy weekend, muszę kiedyś się wybrać, no i wielki szacunek za pamięć o tych, których już nie ma! ;)


Masz okazję w ostatni weekend września odbędzie się zakończenie sezonu z GSXF.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości