Czy jest tu na forum ktoś z okolic Katowic, Sosnowca, kto potrafi ustawić gaźniki w 750 tce?
Pełna regulacja + synchro.
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości