Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Schummi » sobota, 13 lutego 2016, 15:47

aż żal d*pe ściska, że nie mogłem wziąć udziału w tym spotkaniu bo jak patrzę na foty to wnioskuję że była niezła impreza :(
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez sajter » sobota, 13 lutego 2016, 19:47

Ze względu, że mój internet jest jaki jest jutro prawdopodobnie obejrzycie karaoke :P
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Jabol80 » sobota, 13 lutego 2016, 21:31

To będzie hit .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Budzik » sobota, 13 lutego 2016, 23:07

Jabolku na kolejne 'piwo' tez się piszę wiecie gdzie mnie szukać i numer macie :D

A i musi byc karaoke i mój zespół Just 5, inaczej nie przychodzę :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez sajter » niedziela, 14 lutego 2016, 08:00

Panowie i Panie z okazji walentynek przedstawiam początkujący zespół Just GSXF 5 :)

https://www.youtube.com/watch?v=W4oYGTQ ... e=youtu.be

(wybaczcie słaby dźwięk)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez sajter » niedziela, 14 lutego 2016, 09:04

Edycja druga "W aucie eeee na motorze yhy" :)

https://www.youtube.com/watch?v=QSxpUDk ... e=youtu.be
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez ogórek » niedziela, 14 lutego 2016, 10:10

tej drugiej piosenki już nie pamiętam, czyżby mnie już wtedy nie było :eye:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Jabol80 » niedziela, 14 lutego 2016, 16:39

ogórek napisał(a):tej drugiej piosenki już nie pamiętam, czyżby mnie już wtedy nie było :eye:


ciebie to już nie było od 21 ,tz.byłeś ale jakiś nie obecny :)

Budzik jak byśmy mogli zapomnieć o naszym soliście ;)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Mariano » niedziela, 14 lutego 2016, 17:26

haha ile zdjęć wow :D
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Jabol80 » niedziela, 14 lutego 2016, 18:00

Dobrze że ciemno było i mnie nie widać ,do dziś mam chrypę .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez sajter » niedziela, 14 lutego 2016, 19:32

Ale śpiewałeś wyśmienicie :P zresztą jak cała reszta a wokal nieziemski :P
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Budzik » wtorek, 16 lutego 2016, 10:57

Odpalilbym film, ale siedze w poczekalni do lekarza z dzieckiem i sie powstrzymuje :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Jabol80 » wtorek, 16 lutego 2016, 17:23

Budzik napisał(a):Odpalilbym film, ale siedze w poczekalni do lekarza z dzieckiem i sie powstrzymuje :D


Mądry wybór.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Motobrowar Warszawa - czyli spocik bez jaj

Postprzez Budzik » wtorek, 16 lutego 2016, 22:46

E no nie było najgorzej. Tylko widać że mikrofon nie domagał w kamerze (telefonie) bo zniekształcał nasze głosy :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron