Parada weselna Sylwii i Mariano

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » piątek, 3 czerwca 2016, 08:53

Dnia 2 lipca w kościele w Żdanowie k. Zamościa (lubelskie) o godz. 17.00 odbędzie się ślub naszego forumowego kolegi Mariano. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w motocyklowej paradzie weselnej serdecznie zapraszam w imieniu Pani Młodej i Pana Młodego. Zróbmy im weselny hałas :D
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez szydlas » piątek, 3 czerwca 2016, 18:38

No to widzę że muszę zmienić plany urlopowe. :P W każdym razie zgłaszam się. :)
Jak by dało radę jakiś punkt zborny na mapce obrać to było by git. :D
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » sobota, 4 czerwca 2016, 18:40

Jasne. Bliżej terminu biędziemy ustalać
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez Jabol80 » sobota, 4 czerwca 2016, 18:44

Będę chciał przybyć wraz z Rudą ,ale na 100% będę wiedział kilka dni przed .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez Arcisz » niedziela, 5 czerwca 2016, 19:33

Jak uda się załatwić wolne to również postaram się wpaść :moto:
Suzuki GS500E 98' > Suzuki GSX600F 02' > Suzuki GSXR 750
Arcisz
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 14 stycznia 2016, 21:11

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez sajter » poniedziałek, 6 czerwca 2016, 08:01

Pojawię się :) zagadam ze znajomymi może jeszcze paru zabiorę ze Sobą :)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 6 czerwca 2016, 12:21

ja również będę i to musowo :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » środa, 8 czerwca 2016, 15:37

będe i ja :brawo:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » środa, 8 czerwca 2016, 15:44

Super. Coraz więcej osób się deklaruje. Ode mnie jeszcze parę osób będzie ze Świdnika
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez Schummi » czwartek, 9 czerwca 2016, 10:16

to może i my się skusimy :) w tam zacnym gronie fajnie poprzebywać nawet przez pół godziny :diabel: obgadamy z Kingą i się zobaczy :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez Ragor » czwartek, 9 czerwca 2016, 15:37

Chętnie, ale tak bez moto? :(
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » czwartek, 9 czerwca 2016, 17:37

planujecie wracać tego samego dnia do domów ? ja mam fajny hotel w Lublinie i chyba tam się przekimam , obalę flaszkę jak da Mariano :D i rano następnego dnia wracam do WAWY. jak ktoś chętny to zapraszam
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez Jabol80 » czwartek, 9 czerwca 2016, 19:48

To nie lepiej było by wrócić do Wa-wy i zrobić powtórkę tego co było u Alfastara po ślubie?
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » czwartek, 9 czerwca 2016, 20:20

Rafał temat do przemyślenia , ale o której my wrócimy , to już dobra noc będzie.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez szydlas » czwartek, 9 czerwca 2016, 22:04

Co do pory powrotnej to prawda. Najwcześniej to pewnie wystartujemy o 19, a jeszcze trzeba dotankować, wrócić i pewnie na 22 zajedziemy. Hotel, dobra sprawa. Ogórek zapodasz jakiś namiar?
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » piątek, 10 czerwca 2016, 16:18

http://www.zajazd-lublin.pl/ no chyba że Lewy zaproponuje coś innego , w końcu to jego rejony :brawo:
częśto tam jestem z roboty , dobre jedzenie i miła obsługa , no może ta cena trochę większa , ale myślę że damy radę.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez JenJer » piątek, 10 czerwca 2016, 22:17

To zależy gdzie ma być przyjęcie weselne :?: bo bliżej Żdanowa jest Zamość a tam noclegi już od 35 zł od osoby z tego co na nocowanie.pl wyczytałam :mrgreen:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » sobota, 11 czerwca 2016, 19:22

Coś wymyślimy
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez JenJer » sobota, 11 czerwca 2016, 20:48

a co masz duży trawnik przed blokiem i pozwolisz rozbić nam namioty :?: :mrgreen:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » niedziela, 12 czerwca 2016, 21:11

joł, biwak na blokowisku :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości