Zakończenie sezonu GSXF 2016

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Schummi » piątek, 2 września 2016, 10:52

raczej tak :) narazie nikt nie zgłasza żadnych zastrzeżeń co do tego terminu więc można przyjąć, że ludziom pasuje ;)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez requiem5 » piątek, 2 września 2016, 18:09

mi jak najbardziej pasi ten październikowy termin
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » piątek, 2 września 2016, 19:11

Jestem za październikową datą, nie będę musiał nic kombinować ze zmianą w sobotę ;)

PS. Woźny, jedziesz na moto czy wozem?
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez woznyman » sobota, 3 września 2016, 10:09

Ragor napisał(a):
PS. Woźny, jedziesz na moto czy wozem?


No właśnie w tym terminie w ogóle nie bałdzo

http://www.maratonbieszczadzki.pl/
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » poniedziałek, 5 września 2016, 07:53

Moje Misie Pysie zróbcie listę, bo potrzebna żeby wiedzieć ile domków zamówić. Jak coś to ośrodek jeszcze nie wybrany, bo mam dopiero info z jednego, ale jak już będę mieć z obu to przedstawię koszty.
Nie widzę sensu zakładania drugiego tematu, bo jak dla mnie to tylko zaśmieca... :roll:

Lista chętnych:

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » poniedziałek, 5 września 2016, 16:13

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor - nie przepuszczę takiej imprezy :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Leon_ » poniedziałek, 5 września 2016, 17:32

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor - nie przepuszczę takiej imprezy
04. Leon
Avatar użytkownika
Leon_
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2015, 20:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez sajter » poniedziałek, 5 września 2016, 18:09

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor - nie przepuszczę takiej imprezy
04. Leon
05. Sajter - z Wami wszędzie ;)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 5 września 2016, 18:10

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor - nie przepuszczę takiej imprezy
04. Leon
05. Sajter - z Wami wszędzie ;)
06.Jabol + Ruda ,ale tradycyjnie potwierdzę tydzień wcześniej.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 5 września 2016, 20:51

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor - nie przepuszczę takiej imprezy
04. Leon
05. Sajter - z Wami wszędzie ;)
06.Jabol + Ruda ,ale tradycyjnie potwierdzę tydzień wcześniej
07. Rumcajs


Życie jest piękne :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » wtorek, 6 września 2016, 09:45

:mrgreen: Cieszę się, że ekipa się skleja.

A teraz informacje, które otrzymałam 8)

Domki (wyposażone w talerze, sztućce itp.):
- Anpol - 2/3 osobowe - kuchnia, pokój, łazienka (oprócz tego miejsca w pawilonie)
- Dresso - 4/5 osobowe - kuchnia, 2 pokoje, łazienka
Koszt za noclegi:
- Anpol - 140 zł domek/100 zł pokój w pawilonie/50 zł osoba
- Dresso - 140 zł domek/minimalnie 35 zł/os
Miejsce na ognisko:
- Anpol - posiada kilka miejsc ogniskowych
- Dresso - posiada miejsce + ruszt nad ognisko
Drzewo na ognisko:
- Anpol - taczka (jeden wsad) 50 zł
- Dresso - dwie taczki 150 zł
Dopłaty:
- Anpol - prąd
- Dresso - 20 zł za piecyk/farelkę, jeśli będzie brana
Zaliczka:
- Anpol - 30%
- Dresso - 10%
Posiłki:
- Anpol - śniadanie 15 zł, obiad 20 zł z deserem
- Dresso - śniadanie 12 zł, obiad 16 zł

Ciekawe miejsca do obejrzenia :moto:
Okolice Zalewu Sulejowskiego
Bunkry Kolejowe

Jeżeli są jakieś pytania do tej części to proszę pisać, bo mogłam coś pominąć.
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez rumcajs » wtorek, 6 września 2016, 13:33

Dessso wygląda na pierwszy rzut oka tańsze ale jak będzie w domku 5 osób to wychodzi 175 zł za domek i droższe drzewo o 25 zł. Pytanie czy w anpolu zużyjemy więcej prądu niż 20 zł ? W jeziorsku pamietam ze za 2 noce wychodziło średnio z 40 zł. Chociaż jeden domek zapłacił znacznie mniej :)


Życie jest piękne :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » wtorek, 6 września 2016, 13:38

Za domek płacimy 140 zł. Za osobę jest liczone gdy domek nie jest pełny to jest na tej zasadzie, z tego co zrozumiałam.
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez requiem5 » wtorek, 6 września 2016, 18:50

ja jestem za Dresso
jak znam życie to za prąd wybulimy trochę,
niby droższe drzewo ale na moje oko domki wychodzą taniej
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » środa, 7 września 2016, 09:14

Dobra już wiem, Rumcajs miał rację, ale przy dwudziestu osobach facet będzie mieć więcej sprzątania, bo po co się gnieść. Ale 35 zł za osobę to i tak mniej niż ponad 45 zł minimum w Anpolu. Także choć ze zdjęć bardziej podoba mi się Anpol to jednak jestem za Dresso, bo jeżeli będzie ciepło tak jak zapowiadają to farelek brać nie musimy. No to głosujcie, który i trzeba zamawiać, bo czas goni.
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez rumcajs » środa, 7 września 2016, 09:52

Trochę mnie niepokoją opinie o dresso które są na stronie http://turystyka.dlastudenta.pl/nocleg/ ... 92370.html Chodzi o powtarzające się info o smrodzie z kanalizacji (nie lubie tego :)). Nauczony doświadczeniem wiem, że polak nie pisze jak zadowolony z usługi, ale ta kanalizacja się powtarza w ostatniej opini 2015. Na Anpol narzekają, że stan odbiega od zdjęć, a tak jest zawsze :). W anpolu kilka lat z rzędu forum Jeepa się spotykało (nie byłem) ale jeżeli wracali w to samo miejsce z rodzinami to chyba było OK. Ja nie namawiam do Anpolu bo mogę się totalnie mylić bo nie byłem w tych miejscach, piszę tylko co wiem.
Mnie nie przeszkadza brud w ośrodkach, ale przeszkadza mi grzyb i smród :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » środa, 7 września 2016, 20:44

Lista Chętnych:

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor - nie przepuszczę takiej imprezy
04. Leon
05. Sajter - z Wami wszędzie ;)
06.Jabol + Ruda ,ale tradycyjnie potwierdzę tydzień wcześniej
07. Rumcajs
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » środa, 7 września 2016, 20:50

Ja się pytam co tak mało ludziów jest chętnych? :(
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez requiem5 » czwartek, 8 września 2016, 07:16

nie, że coś mówię ale ja widzę, że najwięcej ludzi to na Chańczę jeździ ;P

Kinga rzuciła pomysł żeby w centralnej części kraju zrobić to może więcej ludzi się zjedzie a tu co? ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » czwartek, 8 września 2016, 08:46

No to nadal nie wiem, który z ośrodków, chociaż może jeszcze zastanowicie się nad Iłkami, każdy domek jest na zdjęciu i w środku prezentują się całkiem, całkiem.
No i z tą listą coś kiepsko, Lublin, Abek piszecie się :?:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości