Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 20 lutego 2017, 10:22

Miejsce spotkania Kamienna Góra 12-14 maja 2017r

Proszę się dopisywać do listy ;)

1. requiem5
2.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez florek » poniedziałek, 20 lutego 2017, 23:30

Miejsce spotkania Kamienna Góra 12-14 maja 2017r

Proszę się dopisywać do listy ;)

1. requiem5
2. florek
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez sajter » środa, 22 lutego 2017, 07:15

Miejsce spotkania Kamienna Góra 12-14 maja 2017r

Proszę się dopisywać do listy ;)

1. requiem5
2. florek
3. sajter
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez sajter » środa, 22 lutego 2017, 13:05

Miejsce spotkania Kamienna Góra 12-14 maja 2017r

Proszę się dopisywać do listy ;)

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Jabol80 » środa, 22 lutego 2017, 21:42

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez alfastar » czwartek, 23 lutego 2017, 09:38

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam,

Maciej.

-------------------------------------------------------
Komar 2350 > Simson S51 Enduro > GSXF600 '97 KATANA > GSXF 600 '93 :)
Avatar użytkownika
alfastar
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:02
Lokalizacja: Marki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez ShoSho » poniedziałek, 27 lutego 2017, 20:36

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi
7. ShoSho
GSXF600 ===> WSK 125 ===> MZ ETZ250
Avatar użytkownika
ShoSho
 
Posty: 75
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lutego 2016, 12:53
Lokalizacja: Pruszków

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez maniek » czwartek, 2 marca 2017, 20:32

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi
7. ShoSho
8. Maniek
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez ogórek » środa, 8 marca 2017, 17:29

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi
7. ShoSho
8. Maniek
9. Ogórek - niestety znowu sam :(
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez JenJer » czwartek, 9 marca 2017, 08:25

Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi
7. ShoSho
8. Maniek
9. Ogórek - niestety znowu sam :(
10. Tymon (poprosił to go wpisuję)
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Julian » sobota, 11 marca 2017, 07:15

Julian
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 27 stycznia 2016, 17:54
Lokalizacja: Warszawa Praga Południe

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Julian » sobota, 11 marca 2017, 07:16

JenJer napisał(a):Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi
7. ShoSho
8. Maniek
9. Ogórek - niestety znowu sam :(
10. Tymon (poprosił to go wpisuję)

11. julian
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 27 stycznia 2016, 17:54
Lokalizacja: Warszawa Praga Południe

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Mariano » sobota, 11 marca 2017, 11:30

Wybieram się, ale będę mógł potwierdzić tydzień przed wyjazdem
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez lewmichal » sobota, 11 marca 2017, 22:16

U mnie ta sama sytuacja niestety
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Schummi » poniedziałek, 13 marca 2017, 15:26

Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi
7. ShoSho
8. Maniek
9. Ogórek - niestety znowu sam :(
10. Tymon (poprosił to go wpisuję)
11. julian
12. Schummi + JenJer (jak wszystko dobrze pójdzie :))
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Rafał FSW » czwartek, 16 marca 2017, 12:03

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. Alfastar + Pathi
7. ShoSho
8. Maniek
9. Ogórek - niestety znowu sam :(
10. Tymon (poprosił to go wpisuję)
11. julian
12. Schummi + JenJer (jak wszystko dobrze pójdzie :))
13 Rafał FSW
TDM 850 - Honda Varadero XL1000 - GSX 650 FA GT - Triumph Explorer XC
Avatar użytkownika
Rafał FSW
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 76
Dołączył(a): niedziela, 18 października 2015, 13:33
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez alfastar » czwartek, 16 marca 2017, 21:36

Cześć wszystkim :)
Niestety z przyczyn niezależnych od nas musimy zrezygnować z wyjazdu :(
Mamy nadzieję że zobaczymy się przy następnej najbliższej okazji a tym czasem wypisuje nas z listy :(


1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda
4. Michał ( sajter ziom )
5. Jabol + Ruda
6. ShoSho
7. Maniek
8. Ogórek - niestety znowu sam :(
9. Tymon (poprosił to go wpisuję)
10. julian
11. Schummi + JenJer (jak wszystko dobrze pójdzie :))
12 Rafał FSW

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio edytowano czwartek, 16 marca 2017, 21:56 przez Schummi, łącznie edytowano 1 raz
Powód: korekta listy chętnych
Pozdrawiam,

Maciej.

-------------------------------------------------------
Komar 2350 > Simson S51 Enduro > GSXF600 '97 KATANA > GSXF 600 '93 :)
Avatar użytkownika
alfastar
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:02
Lokalizacja: Marki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Ragor » poniedziałek, 20 marca 2017, 17:45

Ja póki co 50/50, czekam aż dostanę telefon i rozpiskę kiedy rozpoczyna się kurs, dowiem się co i jak (jak zbierze się grupa) i wtedy się określę na 100%
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 20 marca 2017, 21:00

Drodzy forumowicze do końca miesiąca musimy wpłacić zaliczkę za noclegi.
Wpłata 10zł od osoby będzie wystarczająca .
W wiadomości prywatnej wyślę wam mój numer konta na który będziecie mogli wpłacać kasę.
W tytule wpłaty proszę podać swój nick z forum .

W razie pytań możecie do mnie dzwonić większość z was ma do mnie telefon ma o mnie telefon.

Wszyscy zapisami na listę przyjeżdżają w Piątek? czy ktoś może w sobotę ?
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2017 - lista chętnych

Postprzez sajter » poniedziałek, 20 marca 2017, 21:40

1. requiem5
2. florek
3. sajter + Magda (piątek)
4. Michał + Iwona (sajter) (piątek)
5. Jabol + Ruda
6. ShoSho
7. Maniek
8. Ogórek - niestety znowu sam :(
9. Tymon (poprosił to go wpisuję)
10. julian
11. Schummi + JenJer (jak wszystko dobrze pójdzie :))
12 Rafał FSW
13.Remik (sajter) (piątek)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości