Chłopaki z Motospyke

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Chłopaki z Motospyke

Postprzez Kacper » czwartek, 7 stycznia 2010, 13:58

Witam,

Filmik o ludziach z klubu Motospyke z małopolskiego. Nieźle się składają, maszyny też niezłe:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_CJe3l0VUEw&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wAvqe0g25oA[/youtube]
Ostatnio edytowano sobota, 9 stycznia 2010, 13:45 przez Kacper, łącznie edytowano 2 razy
GSX 600F

Kacper
Avatar użytkownika
Kacper
 
Posty: 44
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2009, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron