http://www.livenation.pl/artist/ac-dc-tickets
Ktoś sie wybiera, bo ja tak.
guardian_angel napisał(a):http://www.livenation.pl/artist/ac-dc-tickets
Ktoś sie wybiera, bo ja tak.
Kacper napisał(a):guardian_angel napisał(a):http://www.livenation.pl/artist/ac-dc-tickets
Ktoś sie wybiera, bo ja tak.
A może się ktoś wybiera na Metalicę, Anthrax, Slayer i Megadeath w W-wie w czerwcu na Bemowie. Może ktoś wie gdzie można przechować moto na noc ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość