cos o wojskowym sprzęcie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

cos o wojskowym sprzęcie

Postprzez Byniu » niedziela, 10 stycznia 2010, 13:38

No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez Pit » niedziela, 10 stycznia 2010, 18:53

HAsło człowiek dba bardziej jak o żone rozjebało system hahahhahah
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez TasmaN » niedziela, 10 stycznia 2010, 19:59

to jest zajebiste :D typowo wojskowe jebanie kazdego po kolei :D
TasmaN
 

Postprzez Pit » niedziela, 10 stycznia 2010, 20:12

Jakby to ocenzurowali to by niemy film wyszedł non stop jeby i byłoby tylko pipippiippipipipipipipipipipipipipipipipipipipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez firefox » środa, 13 stycznia 2010, 08:38

I tu cos o wosjku

wojsko

I myzuka

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QhwGxNYfUO8&feature=player_embedded[/youtube]
Ostatnio edytowano środa, 13 stycznia 2010, 08:41 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » środa, 13 stycznia 2010, 08:44

ma talent :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron