Kim będziesz po śmierci czyli REINKARNACJA

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Kim będziesz po śmierci czyli REINKARNACJA

Postprzez kosa1022 » wtorek, 19 stycznia 2010, 18:42

kim będe

[ Dodano: 19-01-10, 18:43 ]
bóbr kanadyjski :) :) :)
kosa1022
 

Postprzez Pit » wtorek, 19 stycznia 2010, 18:48

Rocco Siffredi :brawo: :diabel:
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez jacus-87 » wtorek, 19 stycznia 2010, 18:53

moja przyszłość to TUKAN.... :D
Avatar użytkownika
jacus-87
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 20:50
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez zolwik » wtorek, 19 stycznia 2010, 19:03

O w lłytke jeża mi to wyszło : Piżmowół ,a mój plecaczek Chrabąszcz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Pit » wtorek, 19 stycznia 2010, 19:16

zolwik napisał(a):O w lłytke jeża mi to wyszło : Piżmowół ,a mój plecaczek Chrabąszcz

Piżmowół i Chrabąszcz mission impossible :D
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez kosa1022 » wtorek, 19 stycznia 2010, 20:35

Mojemu plecaczkowi wyszedł ŚLIMAK buahahaha :!: :!:
kosa1022
 

Postprzez Loku » wtorek, 19 stycznia 2010, 21:20

a mi kangur rudy a Pauli Goryl
Loku
 

Postprzez kosa1022 » wtorek, 19 stycznia 2010, 21:26

Loku napisał(a):a mi kangur rudy a Pauli Goryl


No BRAWO też ciekawe połączenie :mrgreen:
kosa1022
 

Postprzez Loku » wtorek, 19 stycznia 2010, 21:46

No a chiałe rekawiczki ze skory kangura na motocykl :?
Loku
 

Postprzez firefox » wtorek, 19 stycznia 2010, 22:01

Ja sowa a moja polowka leopardem :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » wtorek, 19 stycznia 2010, 22:08

Bawół przylądkowy - że jak ?
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Bochen » wtorek, 19 stycznia 2010, 23:28

pijawka :D
Bochen
 

Postprzez Byniu » środa, 20 stycznia 2010, 20:08

bażant :P
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez BiEdRoN » środa, 20 stycznia 2010, 21:55

zebra :lol:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez TasmaN » środa, 20 stycznia 2010, 22:50

ehehe... jakie fajne :D CZARNY NOSOROŻEC a zona bedzie KRABEM :D :D
TasmaN
 

Postprzez miki1406 » czwartek, 21 stycznia 2010, 08:33

Będe Krukiem... Hmm zawsze to coś :P Karolina będzie świnką morską :lol: Hardcore... Jak my będziemy kopulować?!?
Ostatnio edytowano czwartek, 21 stycznia 2010, 08:37 przez miki1406, łącznie edytowano 1 raz
miki1406
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 21 stycznia 2010, 08:58

miki1406 napisał(a):Będe Krukiem... Hmm zawsze to coś :P Karolina będzie świnką morską :lol: Hardcore... Jak my będziemy kopulować?!?


na gałęzi w Parku albo w klatce... hmmm.... :D :D :D

a zobacz jaki ja mam problem w tej kwestii :D :D
TasmaN
 

Postprzez adamRS » czwartek, 21 stycznia 2010, 09:40

Jaguar 8)
adamRS
 

Postprzez Rabinger » czwartek, 21 stycznia 2010, 13:58

Kleszcz z boreliozą


Chętnie ugryzę Tuska z zad i niech Blaga o litość :)
Rabinger
 

Postprzez firefox » czwartek, 21 stycznia 2010, 15:20

A Kaczor to lepszy ??? :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość