mitsumiuu napisał(a):Jakimi prędkościami poruszacię się waszymi GSXF??
moze kolega nie wie że ma drugi biegByniu napisał(a):PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się
ta... boisz się![]()
lansujesz się
hehe
rumun78 napisał(a):moze kolega nie wie że ma drugi biegByniu napisał(a):PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się
ta... boisz się![]()
lansujesz się
hehe

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości