Prędkości przelotowe

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Prędkości przelotowe

Postprzez mitsumiuu » niedziela, 6 września 2009, 19:54

Jakimi prędkościami poruszacię się waszymi GSXF??
mitsumiuu
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 6 września 2009, 21:17

Po wawie raczej normalnie 80-110 kmh.

W trasie tez od warunkow zalezy. Moja przelotowa na trasie lubelskiej to 140-160 kmh. Wiecej nie cisne.
TasmaN
 

Postprzez firefox » niedziela, 6 września 2009, 22:00

TasmaN, wszyscy wiemy, ze jezdzisz jak zolw i do tego miskow zaliczasz :) :) :lol: :mrgreen: :P :D :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prędkości przelotowe

Postprzez guardian_angel » poniedziałek, 7 września 2009, 11:09

mitsumiuu napisał(a):Jakimi prędkościami poruszacię się waszymi GSXF??


Hmm... trochę głupie pytanie ale ja wykorzystuje pełną skalę na prędkościomierzu oczywiście bez zamykania do końca bo to niemożliwe. Zależnie od warunków na drodze, pogody, i własnego samopoczucia :mrgreen:
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez ZiGi » poniedziałek, 7 września 2009, 16:15

Ja tak jak Angel jeżdżę tak jak mi się podoba i na ile pozwalają mi warunki. Od TasmaN'a jak kiedyś wracałem to 23km (przez Warszawę) zrobiłem w 25minut a w tunelu na wisłostrasse miałem 190 przed zakrętem. Także nie wiem czy to przelotowe czy jakie tam prędkości :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 14 września 2009, 20:35

132
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez reddevill » niedziela, 13 grudnia 2009, 10:09

Jakie prędkości ?
To zależy czy sam czy w grupie !
No i czy jest w grupie jakiś maruder !
Sam po Katowicach ok 100
Jak szukam przeciwników na A4 to ile fabryka dała
A w grupie to dostosowujemy się do najbardziej wystraszonego :diabel:
reddevill
 

Postprzez Rabinger » czwartek, 21 stycznia 2010, 12:45

nie zamulam :)
najlepiej się jeździ przynajmniej mi w przedziale 120-150kmh


najszybsza prędkość jaką osiągnąłem 225 km/h
Kolega wyprzedzał mnie wtedy jak miał 260 km/h (KAWASAKI NINJA ZX6R)
a inny przypadkowy motocyklista nas obu na R1 pewnie miał z 300 km/h bo szybko to zrobił :mrgreen:
Rabinger
 

Postprzez Loku » piątek, 22 stycznia 2010, 00:03

Rzeczywiście najwygodniejsza przelotowa to przedział 120-150 km/h jak dla mnie ale to jest bardzo osobnicze upodobanie, znam taką grupe ktora przeloty uznaje tylko w granicach 200km/h i szybciej, a znam i takich ktorzy nie lubią na dłuższa mete jechać szybciej niż 110km/h a ogólnie to tak 80 - 110km/h i tak im najlepiej. A wiec jak widać co motocyklista to obyczaj i to należy uszanować.
Loku
 

Postprzez mynka_uk » sobota, 23 stycznia 2010, 00:20

wszystko zalezy od odległości.. Kiedy w grę wchodzi niewielki dystans to lubię odrobinę zaszaleć ale przemieszczając się na kilkuset kilometrach staram się utrzymywać 120-140km/h na autostradach i drogach szybkiego ruchu i ok 120 na normalmych. Wyjątkiem od reguły jest jazda nocą po autostradach kiedy znacząco maleją szanse na spodkanie z policją wtedy 150-160 km/h
mynka_uk
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » sobota, 30 stycznia 2010, 22:19

Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » sobota, 30 stycznia 2010, 23:56

No to pipa jestes :fuck2: :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » niedziela, 31 stycznia 2010, 13:53

firefox, Fajer...ale wiesz...zostawiam sobie więcej frajdy na później :fuck: :mrgreen:
Kto ze mną jeździł to potwierdzi że nie łamię przepisów :)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bochen » niedziela, 31 stycznia 2010, 14:33

No to miałbym z kim pojeździć, bo jak jeżdżę z ojcem to nie mogę za nim nadążyć :)
Bochen
 

Postprzez zolwik » niedziela, 31 stycznia 2010, 15:24

Ale że co na rowerach bedziecie latać :P

Bo jak na moto to trochę głupio jak cie skuter wyprzedzi.

A tak do tematu to po mieście lece tak 60-70 mph
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Byniu » niedziela, 31 stycznia 2010, 16:53

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:


ta... boisz się :mrgreen: :mrgreen: lansujesz się 8) hehe
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » niedziela, 31 stycznia 2010, 17:37

Moderatorzy.....jajcarze ze mnie szydzą i kpią :(
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lukka » poniedziałek, 1 lutego 2010, 18:42

Tyle na ile pozwalają warunki :P od 40 do 179 kmh
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez rumun78 » poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:30

Byniu napisał(a):
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:


ta... boisz się :mrgreen: :mrgreen: lansujesz się 8) hehe
moze kolega nie wie że ma drugi bieg
Avatar użytkownika
rumun78
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 16:52
Lokalizacja: żyrardów

Postprzez zolwik » poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:32

rumun78 napisał(a):
Byniu napisał(a):
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:


ta... boisz się :mrgreen: :mrgreen: lansujesz się 8) hehe
moze kolega nie wie że ma drugi bieg


A może kolega rumun78 się przywita :diabel:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości