Rozpoczęcie sezonu Warszawa - Targówek

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Rozpoczęcie sezonu Warszawa - Targówek

Postprzez GandalfB » sobota, 6 marca 2010, 12:08

W kwietniu jest imprezka motocyklowa na Targówku. Jakieś takie lokalne rozpoczęcie sezonu :) W parku bródnowskim, a potem jakiś koncert pod ratuszem. Nie znam jeszcze dokładnej daty i godzin ale jak będę coś więcej wiedział napiszę.
GSX 750 F, '01r.
Avatar użytkownika
GandalfB
 
Posty: 53
Dołączył(a): piątek, 18 września 2009, 09:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » sobota, 6 marca 2010, 12:28

10.04.2010 Motoserce 2010, Warszawa, Targówek, Park Bródnowski. Organizator: warszawskie kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, tel.: 0-507 091 658 - Sułtan, 0-501 061 061 - Włodek, www.motoserce.pl
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » sobota, 6 marca 2010, 12:32

17.04.2010 XXVIII Warszawkie Otwarcie Sezonu Motocyklewego, teren kampusu SGGW, ul. Nowoursynowska 159 w Warszawie (wjazd od ul. Rodowicza), godz. 10:00. Organizator: Klub Miłośników Dawnej Motoryzacji "Kardan" działający przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, tel.: 0-508 901 578 - Krzysiek, 0-504 833 83 - Adam, 0-695 840 825 - Paweł
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » sobota, 6 marca 2010, 12:39

Hej!
24 kwietnia 2010r. o godzinie 18.00 lub wcześniej jak ktoś może odbędzie się zlot/otwarcie sezonu na warszawskim Cargo <wirażowa , parking>.Głównie skuterowcy ale mile widziane i inne motorowery lub 4-o kółki .Będą pokazy stuntu i jakieś wyścigi.Zapraszam bo będzie większość Mazowsza gdyż zostało to rozgłośnione we wszystkich możliwych forach , gronach itp.Pozdrawiam
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » wtorek, 9 marca 2010, 03:06

Wybiera się ktoś z forum?
Gof
 

Postprzez firefox » wtorek, 9 marca 2010, 07:13

Postaram sie wpasc, ale nic pewnego, im blizej tym bedzie pewniej :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » wtorek, 9 marca 2010, 08:43

No ja daleko nie będę miał, pytanie tylko czy zdążę moto doprowadzić do stanu z przed obcierki.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

.

Postprzez GandalfB » niedziela, 14 marca 2010, 18:36

Ja na pewno będę na SGGW a na Targówek nie wiem jak się wyrobię ze szkołą.
GSX 750 F, '01r.
Avatar użytkownika
GandalfB
 
Posty: 53
Dołączył(a): piątek, 18 września 2009, 09:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tes » niedziela, 14 marca 2010, 20:52

Ja gdzieś w wawie na pewno się odnajdę a może nawet zwiedzę wszystko?
:mrgreen:
tes
 

Postprzez 4lbercik » poniedziałek, 15 marca 2010, 23:54

A na Bemowo się nie wybierają??
4lbercik
 

Postprzez Gof » wtorek, 16 marca 2010, 05:29

Mogą wybrać, tylko gdzie i kiedy :)
Gof
 

Postprzez 4lbercik » wtorek, 16 marca 2010, 12:58

No w tem roku właśnie 24 kwietnia
http://www.otwarciesezonu.com.pl/
4lbercik
 

Postprzez firefox » wtorek, 16 marca 2010, 13:33

Na banerze glownym na stroniue ktora albercik podal jest zolte jajko :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 4lbercik » wtorek, 16 marca 2010, 18:49

No właśnie, czyje? ;D
4lbercik
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 16 marca 2010, 20:12

No nie nasze :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron