Hej!
24 kwietnia 2010r. o godzinie 18.00 lub wcześniej jak ktoś może odbędzie się zlot/otwarcie sezonu na warszawskim Cargo <wirażowa , parking>.Głównie skuterowcy ale mile widziane i inne motorowery lub 4-o kółki .Będą pokazy stuntu i jakieś wyścigi.Zapraszam bo będzie większość Mazowsza gdyż zostało to rozgłośnione we wszystkich możliwych forach , gronach itp.Pozdrawiam
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości