Bochen napisał(a):Owszem, choć częściej te niesportowe, lub pseudosportowe. Podjedzie jakaś łysa pała w 20letnim bmw z instalacją gazową i głośnym tłumikiem, chałasuje i smrodzi na światłach. Nie to żebym się ścigał z takim, ale musiałbym się naprawde bardzo starać, żeby ruszać wolniej niż on.
gof napisał(a):Zmagałeś na prostej czy na winklach? Niezły wstyd musi być jak masz np. litra i cię na winklach 250ki objeżdżają bo się złożyć nie boją
firefox napisał(a):Dlaa mnie to nie wstyd, jezdze dla siebie a nie dla kogos i wedlug wlasnego uznania
gof napisał(a):A z drugiej strony kiedyś na prostej wyprzedził mnie skuterek


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości