Co prawda ja mam wesele w sobotę 17-ego ale dam radę
okoman1 napisał(a):A kto lecialby na Jasna Gore z Krakowa bo chetnie moglibysmy sie spotkac i ruszyc razem? Gadalem dzisiaj z Pit-em i tez jest nastawiony na wyjazd.
[ Dodano: 25-03-10, 19:51 ]
Zaproponowalem dwum znajomym z Krakowa ktorza maja Jajka o wyjezdzie na Jasna i sa zainteresowani.Zbiera sie ekipa zbiera
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości